Wpis z mikrobloga

Ale bym chciał, żeby marka StarGate dostała drugie życie. To połączenie pomysłu ze Starożytnymi Astronautami, podróżowanie po obcych planetach spotykając tam stare ziemskie cywilizacje ludy i plemiona ze współczesną techniką filmową mogłoby dac złote owoce

#stargate #scifi #film #seriale #dbstuff
AGS__K - Ale bym chciał, żeby marka StarGate dostała drugie życie. To połączenie pomy...

źródło: comment_1615323570l6bsMP1pdmXDwVeIJjH4wG.jpg

Pobierz
  • 34
@AGS__K: Nie byłoby to dobre, nie w dzisiejszych czasach.
SGU jakby przynajmniej 3 sezon dostało to by była bajka.. pomysły mięli przekozackie, bo opisali, ładnie by się to rozwijało. Pionierski serial w pewnym sensie.
Mój ulubiony serial ze świata SG, chodź z początku szalałem za sg1 odkąd puścili w 1997r na tvn... ale sg1 to serial bardziej dla nastolatka.. i mega się nim jarałem jak miałem 15 lat jak miałem już
@r5678: SGU moim zdaniem cierpiał na syndrom sukcesu Battlestar Galactica, strasznie chciał powtórzyć klimat i wyszlo moim zdaniem słabo. A patrząc na młodych aktorów SGU miejscami przypominał The 100 totalny teenage cringe. Cały serial w mojej opinii ratował świetny Robert Carlyle.

SG1 swoje rozwleczenie zawdzięcza serialowej rzeczywistości lat 90-tych - długie sezony, małe ryzoko cancela... Ach te piękne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@owcaboski: bluźnisz, jeżeli porównujesz the 100 do sgu. Przepaść jest między tymi serialami i nie taktem jest je zestawiać obok siebie. W którym miejscu przypominał The 100 ? Do bsg można porównywać ale the 100..
Pełna zgoda natomiast co do Roberta Carlyle, moja ulubiona postać.

Czy Sg-1 miał małe ryzyko cancela ? ten serial parę razy cudem uniknął śmierci.. Najpierw miał się skończyć na 4 sezonach, potem na 5,potem na 6,
@owcaboski: a jeszcze trzeba wspomnieć o Atlantis.. kuriozalnie to nie jest zły serial. Pierwsze sezony nie były cukierkowate i głupie. Tylko było znacznie bardziej mroczno dramatycznie i poważnie.
I też ten serial ratuje David Hewlett - świetnie odegrał Mckeya.
Czasami lubię do niego wracac, gdzie do sg-1 już nie wracam i napawam się jego postacią i grą.
@Montago: ja nie potrafiłem tego obejrzeć. Poddałem się po chyba 2 odcinkach. Tak samo miałem ze star trekiem. Jedynie ten enterprise z bodaj 2004 obejrzałem cały.

Przypomniał mi się jeszcze space above and beyond. Jeden sezon miał. Tak samo Ziemia 2 też znośne acz bardziej dla dzieci.