Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem monitor #iiyama GB3466WQSU 21:9 ok 11kg. Monitor ma strasznie dużą stopkę i chciałbym ją zastąpić uchwytem. Zastanawiam się nad uchwytem na ścianę lub przykręcanym do biurka. Niestety w drugim przypadku mam troche nieprzemyślane biurko bo część przykręcana uchwytu do biurka może mieć max 6cm głębokości. Głębszej nie przykręcę z powodu tylnej blendy, która jest przesunięta o 6cm w głąb.

Możecie polecić jakiś uchwyt? Na pewno ma mieć regulację góra-dół.

Wys. tylnej blendy: 25 cm
Cofnięcie tylnej blendy: 0 cm
Wysunięcie blatu po lewej: 0 cm
Wysunięcie blatu po prawej: 0 cm
Wysunięcie blatu z przodu: 5 cm
Wysunięcie blatu z tyłu: 6 cm
https://www.meble.pl/gfx/konfigurator/szafki/BIUR_PR_R.jpg

#pokazbiurko #biurko #monitory #informatyka
M4rcin - Mirki, kupiłem monitor #iiyama GB3466WQSU 21:9 ok 11kg. Monitor ma strasznie...

źródło: comment_1615367839qUEDCPOjfCi4rljCnXZurI.jpg

Pobierz
  • 20
LC-13UR42 - Regulowany uchwyt do telewizorów i monitorów 13-42" z uchwyt.pl - u mnie GB3461WQSU na tym wisi. Podstawowa regulacja, w tym góra-dół, jest. Przy maksymalnym złożeniu ramienia, jest satysfakcjonująco blisko ściany (nie pamietam dokładnie ile, do sprawdzenia).
Co do regulacji - uzupełniając, miałem na mysli pochylenie góra-dół. Nie ma regulacji umożliwiającej przesunięcie monitora w pionie po przewierceniu uchwytu do ściany.
@TheBloody: Drugi raz bym od razu kupił 34. Co prawda mam małe biurko(wąskie bo tylko 55cm ) dlatego szukam uchwytu który na max zbliży monitor do ściany, ale aktualnie jest akceptowalna ilość miejsca na klawiaturę i myszkę.
Kolory w LG 29UM69 były ładniejsze. Na pewno nie wrócę już do 16:9 bo lubię w jednym oknie mieć odpalonego YT albo netflixa a w drugim pracować.
Minusem jest na pewno to, że majac
Punkt styku z monitorem jest jakieś 5.5 cm od ściany. W moim monitorze (płaski) przekłada sie to na tafle ekranu oddalona od ściany o jakieś 11 cm - to nie są najcieńsze monitory. Jak jest złożony nie schodzi na wprost z mocowaniem - jest przesunięcie o jakieś 4 cm w prawo. Ja oczywiscie nie zwróciłem uwagi wiec monitor wisi nie na środku :)
@Panmajak: @TheBloody: kupiłem NB F80 na 9kg i spokojnie utrzymuje stabilnie 34'. Bałem się, że monitor będzie samoistnie opadał, ale nic takiego sie nie dzieje. Żałuję, że dopiero teraz odkrylem ten uchwyt.
@LubieKiedy: akurat nie mam jak podrzucić, ale zakres ruchów jest bardzo duży, też mozna go ustawic tak ze za bardzo za biurko nie wystaje, czekam na kolejne dwa, jak ogarne to dam znać jak jest z trzema. U mnie zamontowane na skraju biurka jakby co