Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pożartowaliśmy, teraz na poważnie. Od kilku tygodni jeżdżę z jedną dziewczyną tym samym autobusem i pociągiem. Moja terapeutka twierdzi, że do niej nie zagadam, bo nie mam takich zdolności i porównuje to do wejścia na K2 bez sprzętu. No jestem autystyczny i nie umiem się przełamać i nie wiem nawet jak miałbym zacząć. Dzisiaj nawet usiadła dwa siedzenia dalej ode mnie w pociągu i nie mogłem się przemóc. Myślę też, że na moją niekorzyść może przejawiać niski wzrost (170 cm) , a dalej (jeśli byłoby dalej) brak prawa jazdy i mieszkanie w domu rodzinnym. Mam 35 lat, więc #przegryw ostro i zarabiam jedynie średnią krajową przy programowaniu cnc (czyli dla #rozowepaski prymitywny robol).
W swoim zj*baniu zrobiłem nawet wizytówkę z numerem telefonu i reliefem z aluminium, żeby ją wręczyć, oczywiście nie wręczyłem, ani się nie odezwałem.
Nie #tinder nie #badoo nie #podrywajzwykopem
Taguję #asperger bo okazuje się być coś na rzeczy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048855688b775000aca9a76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, co ci doradzić, ale to porównianie terapeutki jest trafne. Poza tym, że nie zginiesz, tylko najwyżej zrobisz z siebie debila przed obcą osobą. Ale może nie zaczynaj od wręczenia wizytówki, tylko spróbuj zagadać jak normalny człowiek, poszukaj jakiegoś punktu zaczepienia
To zajebista terapeutka, może niech się na kołcza przerzuci bo w tym byłaby jeszcze lepsza XD
Ja też nie wiem jak miałbym zacząć a nie jestem austystyczny ale jeździsz tam z nią codziennie, to może przemyśl #!$%@? w domu jakiś tekst przyszykuj albo jak po 48h myślenia naprawdę nic nie wymyślisz to spytaj choćby tu na tagu
Masz autyzm ale jak rozumiem chyba jestes w stanie odróżnić śmieszkowy komentarz typu "hej cipcia"
@AnonimoweMirkoWyznania: Zagadywałem wiele razy laski na mieście, w autobusie/pociągu nie bo to raczej mało komfortowe miejsce na cold approach i dla mnie i dla kobiety. Lepiej, żebyś miał szanse to zrobić już po wyjściu z peronu czy gdzieś na ulicy

Żeby zmniejszyć ryzyko cringe'u, jak już ją będziesz mógł zagadać to jeśli nie widzi że próbujesz co zrobić powiedz 'przepraszam' zwyczajnie by zwrócić na siebie jej uwagę a następnie "zobaczyłem Cię,
OP: @Brzychczy:

"zobaczyłem Cię, pomyślałem że ładnie wyglądasz"

Czemu mam zaczynać od kłamstwa? To już chyba lepiej "jesteś w moim typie", ale to jest crindżowe.
Azjatki też mi się podobają, ale bardziej Japonki, Koreanki, Buriatki, Ewenki. Może jechać do Rosji? A turkmenistan (azjatki) czy tadżykistan (białe) nie jest dobrym kierunkiem?
@TrenchCoatMafia: jeszcze lepiej bym zarobił na wyjeździe do Dubaju, który mi proponowali, albo nawet fabryce, ale mi odpowiada charakter
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Brzychczy: 
 "zobaczyłem Cię, pomyślałem że ładnie wygl...

źródło: comment_1615419524DyjwtPktDppGwgS58YMCfo.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli do niej zagadasz to dopiero będziesz miał traumę.
Życie to nie film z happy endem.
Dowiesz się czemu przegrywy tak nienawidzą p0lek.

PS. Sam jestem odrobinę młodszy, zarabiam dwu krotność średniej krajowej, ekstra laska sama się do mnie odezwała, ale nie będę nawet próbował nic z tym zrobić bo wiem jak jest.
AnalogowyCielak: @M_xxx: to płacz dalej na #przegryw jakie laski złe. Extra loszka sama zagaduje, a ty ja zlewasz. Nie bruździj swoją osobą świetego tagu
@Brzychczy: OP to powinien sobie odpuścić, na 99% laska go oleje bo wzrost 170cm i 35 latek bez doświadczenia zagadujący na ulicy to nie moze skonczyc sie dobrze, a pozniej bedzie ja codziennie widywal w pociagu co bedzie mocno cringe. Typ powinnien juz albo pójść
@AnonimoweMirkoWyznania: > Czemu mam zaczynać od kłamstwa?

Zobaczysz ją? Zobaczysz więc to nie kłamstwo. Pomyślisz, że ładnie wygląda? Podejrzewam że tak.

Te słowa są nienachalne i prosto tłumaczą dlaczego zagadałeś.

Co do kłamstw to ja czasem stosuje jedno - widząc, że laska nie czuje się specjalnie komfortowo wrzucam w rozmowę, że za 15 minut będe się musiał zwijać, dając kobiecie do zrozumienia, że nie próbuje się do niej przylepić na pół
@AnonimoweMirkoWyznania: > na 99% laska go oleje

coś koło tego, może na 100%, może na 95%

nie moze skonczyc sie dobrze


może skończyć się tak sobie, jeśli się nie jest nachalnym to odmowa zazwyczaj będzie zwyczajnie normalna

pozniej bedzie ja codziennie widywal w pociagu co bedzie mocno cringe


zdarzało mi się widywać potem laski które mi odmówiły i takie, które dały mi numer ale nic z tym dalej nie zrobiłem bo
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli masz 170cm to na ile oceniasz siebie i na ile oceniasz ją? Mi sobie ciężko wyobrazić faceta, który przy takim wzroście będzie oceniany na więcej niż 6/10 bo wzrost mocno wpływa na ogólną ocenę. To ona jest poniżej 5/10? W życiu nie próbowałem takiej podrywać więc nie jestem pewien, z moich doświadczeń wynika, że im mniej atrakcyjna laska tym generalnie mniej wybrzydzania z jej strony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ja bym zrobił jeśli zdobył bym się na odwagę
Zaczepił bym, powiedział że mi się spodobała, jakiś komplement, pytanie o instagram/facebook
Jak nie jesteś ciekawym człowiekiem, zawsze możesz być mitomanem
Op: @DeineVater: ale przecież @pyrexia napisała, że każda kobieta chce niskiego, tylko niscy mają podły charakter i wkleiła zdjęcie małżeństwa, na którym były dwie obce dla siebie osoby i napisała, że sama nie mogłaby być z niskim, ale takie ma prawo.
A w innym temacie mirabelka napisała, że była w związku z gościem 172 cm i było cudownie i był cudowny i to, że nie założyła z nim rodziny świadczy