Wpis z mikrobloga

To jakaś bogata modelka 10/10, że po tej pierwszej odpowiedzi dalej chciałeś się z nią spotkać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Czasem wystarczy być kobietą, by być zaproszoną. Zero innych wymagań.

No dobra, bez otyłości.

My to nie wy, że ktoś musi być i przystojny i bogaty.

I nie musimy pisać ze sobą pół roku żeby się spotkać. Można nawet od razu, bez pisania. Ciekawsze wyjście i
  • Odpowiedz
@JohnShelby:
Ona nic nie wie, nie umie, nie chce decydować. Chce żebyś ją porwał, dyktował jej wszystko co ma robić, związał i trzymał w piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zero innych wymagań.


@nowywinternetach: Mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los, przez takich jak OP niektóre dziewczyny zauważają, że nie muszą nic robić, żeby mieć zainteresowanie i księżniczkują. Chyba czas zacząć tępić spermiarzy wspólnie z przegrywami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

My to nie wy, że ktoś musi być i przystojny i bogaty.


Ale dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Ja takich wymagań nie mam, zresztą gdybyś czasem wyszedł
  • Odpowiedz
Mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los, przez takich jak OP niektóre dziewczyny zauważają, że nie muszą nic robić, żeby mieć zainteresowanie i księżniczkują. Chyba czas zacząć tępić spermiarzy wspólnie z przegrywami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Grupa społeczna na "S" jest winna, tak, ale pytanie kto stworzył takiego "S"? Może ich desperacja wynikająca z samotności i odrzuceń? To jest prawdziwa przyczyna.

Ja takich wymagań nie mam


No okej,
  • Odpowiedz
@JohnShelby: pomijajac fakt ze odpusc sobie to nwm bo to tragedia to Ci cos doradze. Tylko nie wykorzystuj z ta laska bo nie warto. ZDECYDOWANIE.
"Hej, znam fajna knajpe/miejsce itp. Skoczyez ze mna tam w piatrk na piewo?" Wtedy ona powie w piatek okej. Albo w piatek nie ale w sobote moge i #!$%@? i dogadane.
ALE NWM VD
  • Odpowiedz