Wpis z mikrobloga

@S3P10L: ludzie piszą o rekomendacji "kupuj" z jefferies, cena docelowa 60 zł. Choć nie mogę znaleźć linka, to by wyjaśniało sprawę. W każdym razie, wyniki za 2020 powinny być w kwietniu, a tam sporo ponad 300 mln dolarów przychodu - tu się jeszcze będzie działo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@S3P10L: @spinor: @smietnikarz: @czasnawykopki: @S3P10L:

Przeklejam z innego wątku moją opinię:

zajebisty jest ten wałek. Najpierw debiut spółki z siedzibą w Delaware na bananie żeby właściciele mogli spieniężyć swoje udziały, a teraz rośnie po rekomendacji jakiegoś amerykańskiego banku z ceną 60zł. Kto w to wierzy? Przypomnę, że ta firma ma dwie gry w dojrzałej fazie cyklu życia produktu, a pieniądze pozyskane z IPO chce przeznaczyć na akwizycję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czasnawykopki: z rekomendacjami, szczególnie takich banków, często jest tak, że piszę się je pod konkretne potrzeby wydającego rekomendacje.
Dodatkowo właśnie przeczytałem wywiad z prezesem, który jeszcze nie wie co się stanie z akcjami kupionymi podczas stabilizacji. Mogą je umorzyć, sprzedać (tak, 3mln akcji może trafić na rynek, jaki to będzie miało wpływ na kurs? :)) albo wykorzystać podczas przejęć (czyli dadzą komuś i on to spienięży).
Wcale mnie nie dziwi że