Wpis z mikrobloga

Rodzinne spotkania to XD siostra cioteczna wczoraj robiła aferę o to, że wróciła do pracy do biura po długim czasie i siedziała z jedną dziewczyną, która widziała pierwszy raz i że ONA MIAŁA CZELNOSC się do niej nie odzywać przez cały dzień, że jak to tak, że przecież ona ma o wiele większe doświadczenie i powinna jej się pytać o coś, że jakaś rozmowa powinna być itd. A że następnego dnia to już TOTALNE ZLEKCEWAZENIE bo wzięła sobie słuchawki i pracowała słuchajac muzyki czy coś XD i że ona jak przychodziła na początku to była miła życzliwa i takie #!$%@?, jakby nie rozumiała, że nie każdy musi mieć taki charakter zeby się z kimś integrować i przychodzi do pracy żeby zrobić swoje i to nie jest nic złego. Myślę, że no faktycznie może trochę bucowato, ale po #!$%@? się spinać ze ktoś taki jest, jesli i tak prawdopodobnie ma #!$%@? skoro nawet z Tobą nie gada o dupie Marynie XD
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 88
@Negatyf: mi również daleko do introwertyka i nawiązuje rozmowę normalnie z każdym, ale chodzi o zrozumienie samego faktu że nie każdy taki jest. Np niedawno mieliśmy chłopaka w pracy, który dosłownie w ogóle się nie odzywał, na początku próbowałam coś zagadać, żeby się oswoił, poznał nas, ale każdy zrozumiał potem że to nie ma sensu bo ten typ tak ma i tak sobie żyliśmy xd myślę że dla niego to było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Negatyf U mnie w pracy na open space jest wymagana praca zespołowa, każdy z każdym rozmawia ale zdarzają się dni, że jedna osoba musi coś konkretnego zrobić i zakłada słuchawki, słucha muzyki żeby odciąć się od tego szmeru z open space i na maxa się skupić, zakładanie słuchawek wcale nie oznacza, że ktoś totalnie unika kontaktu społecznego
@ogurkiszony75 wiem że to bait ale i tak odpisze - moze niepopularna opinia ale moim zdaniem fajnie nawet na początku nawiązać jakiś kontakt z współpracownikiem, w końcu w pracy spędzamy 1/3 część życia i dobrze jest pracować w miłym środowisku a nie toksycznym - ergo laska mogła chociaż na kawę iść i pogadać przez 10 minut a potem wrócić do swoich obowiązków o nawet siedzieć w tych słuchawkach, jak dla mnie obie