Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#malzenstwo, #przegryw, #depresja

Mam psychopatycznego męża, i nie mogę sobie wybaczyć że za niego wyszłam. Zastanawia mnie czy ktoś jeszcze jest w tak trudej sytuacji jak ja?
Dziś już kompletnie nie mam siły.

Sytuacja sprzed godziny. Kupiliśmy nowy dom. Mąż pracuje od rana do nocy, i poza pracą kompletnie nic go nie interesuje, nawet kąpiel dziecka, wyjście na spacer z nim czy zmiana pampersa. Jest też okropny leniem bez ambicji jeśli chodzi o sprawy związane z domem, studiami czy cokolwiek.

Na weekend była moja mama pomoc mi ogarnąć 90m dom, posprzątała go cały!! Bo ja przy dziecku nic nie mogę zrobić. Mój mąż oczywiście wkur.. Ze teściowa przyjeżdża. Cały weekend nie zrobił prawie nic, no może po wielkich bólach złożył jedna szafkę i coś tam jeszcze.
Ja zajmując się dzieckiem i wstając codziennie ciągle w nocy, do 24 rano z mamą sprzątałam i dziś od 6 rano. Mąż to ma w dupie oczywiście.

Mama pojechała do domu, maz o 18 poszedł się kąpać. Mamy prysznic z odpływem i zalał uwaga! Całą lazienke, pół salonu, drugi pokój i korytarz. Wkurzylam się na maksa,bo my z mamą harowalysmy tu a głównie moja mama 57 lat jak wół!! A on dostał szału ze to nasza wina bo w odpływie pełno naszych włosów. Zaczal Jak Zwykle wyzywać moją mame i mnie. Cytuje"od dźwięk, od #!$%@? od nierobow itp. Dostał takiego szału ze chyba nas 10km stąd słyszeli. Oczywiście przy dziecku.
Nie mam już dziś siły nawet płakać.
Łazienki oczywiście nie posprzątał, do tego rozwalił ze złości kilka rzeczy w domu i przez 2 h gadał wkur.. Sam do siebie ciągle przeklinając na mnie i na moją mamę.

Niewiem czy mi się chce jutro wstawać. Musiałam się wygadac, nie mam nawet komu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604e67044fe83c000a90465c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 117
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? , jak mnie #!$%@? takie #!$%@? kobiet że ona biedna od rana do wieczora z dzieckiem a mąż pracuje i ona nie ma na nic czasu bo dziecko jej czas zajmuje. To czego Ty się spodziewałas? Że mąż będzie chodził do pracy, wybuduje dom, zaopiekuje się dzieckiem , będzie Cię ruchał , gotował i tańczył na rurze ? A Ty będziesz leżeć i pachnieć i sobie ig przeglądać
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Mam w pracy kilku kolegów młodych ojców i u każdego pojawił się ten sam sposób postępowania, gdy dziecko małe. Mianowicie nagle zaczęli sami z siebie dłużej siedzieć w pracy, pomimo że nie było takiej potrzeby. Dwóch przyznało się, że choć kochają swoje dzieci, to mają dosyć tego płaczu i konieczności zajmowania się nimi, a w pracy można odpocząć xD. A kobiety siedzą w tym 24 h na dobę bez chwili
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może porozmawiaj z mężem zapatrzona w siebie egoistyczna kobieto? Nie widzisz, że #!$%@? dla Ciebie i dla dziecka żebyscie WY miały jak najlepiej? Może coś innego go dusi w środku i nie ma nawet z kim o tym porozmawiać? Jeśli nie umiesz rozmawiać z mężem i dać mu odpowiedniego wsparcia to może chociaż daj mu czas na wizyty u specjalisty, z któym będzie mógł porozmawiać o swoich problemach. Wy kobiety
  • Odpowiedz
@Pickle_Rick: 90-cio metrowy dom 30 min dziennie wystarczy wysprzątać xd no nieźle xd ty wziąłeś w ogóle pod uwagę, że ona tam ma jeszcze dziecko, które non stop robi syf. Nie? No widzisz, jakbyś posiedział z małym dzieckiem to byś wiedział. Jak masz zwierzęta typu kot lub pies to pomyślimy nawet nad orderem mistrzów, jeżeli ci się uda wyrobić w te pół godziny.
@ponury_energetyk: zapytaj się mam i babć jak
  • Odpowiedz
90-cio metrowy dom 30 min dziennie wystarczy wysprzątać xd no nieźle xd


@Krasznysztawa: a co niby ma zajac wiecej niz 30 minut dziennie przy sprzataniu takiego malego domu?
przetarcie mopem podlogi czy moze odkurzenie dywanu?

zarzudka slabej jakosci ale takie p0lki ksiezniczki co sa wielce zmeczone ogladaniem netflixa przez 8h dziennie to nie jest rzadkosc...
  • Odpowiedz