Wpis z mikrobloga

  • 36
@Liese no zarobek jak zarobek, jak płacą to trzeba korzystać, ale ciekawi mnie inna kwestia: czy takie kobiety , jeśli już zostaną matkami to będą tłumaczyły swoim dzieciom, że trzeba się uczyć, żeby zdobyć dobrze płatny, szanowany zawód, że nie wolno wykorzystywać innych, że najważniejsze są uczucia, straty tatyy.....? Czy jednak podzielą się swoimi doświadczeniami życiowymi i wskażą drogę na skróty?
  • Odpowiedz
@Xreak: kolega kiedyś robił pokazy na chatach, brał jakieś nagranie laski z neta, zapetlał a spermiarze wysyłały kody doładowujące telefon, ile on się tego nachapał to głowa mała, a było to z jakieś 15 lat temu.
  • Odpowiedz
@diofantos: a to ja tez tak w sumie robilem jak bylem biedny w #!$%@? pare lat temu i mialem fobie ze nie moglem wyjsc z domu, tylko nudne sie po jakims czasie robi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@typowy_lobuz: jako facet po 30 powiem Ci że z kasą to nie ma NIC wspólnego. To tylko coping inceli. Po seksie z taką małolatką słucham jej opowiadań i podś#!$%@?ów o tym jacy rowieśnicy są denni.

Oczywiście tylko gdy nie myślę akurat o Makłowiczu czy nie obmyślam nowego mema na tag koronawirusowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Młode siksy się kleją do typów po 30 a nawet po 40 i to chyba nie chodzi tylko o kasę ale chyba o jakąś elementarną stabilność emocjonalną i poczucie własnej wartości.


@DunningKruger: zacytowałem swoją wypowiedź jeszcze raz
  • Odpowiedz