Wpis z mikrobloga

Cześć!

Nie było mnie tutaj od bardzo dawna ale wracam do Jutjubowania! Łapcie nowy film!

https://www.wykop.pl/link/6007403/jak-czytac-wyglad-drzew-i-co-wyczyniaja-z-nimi-jelenie-o-lesie-41/

Tym razem wyjaśniam jak rozumieć to co swoim wyglądem pokazują nam drzewa. Czyli będzie o ich pokroju i o tym co robią z nimi zwierzaki. Pokażę Wam nagrania
- Czemchania
- Zgryzania
- Spałowania
I wyjaśnię o co chodzi.

Co robiłem jak mnie nie było?
Nagrałem mnóstwo przebitek lasu, z których będę korzystał przy tworzeniu nowych filmów i założyłem/rozwinąłem nowe konto na Insta.

#horzelaopowiada #przyroda #bilogia #naura #drzewa #ciekawostki
  • 39
  • Odpowiedz
@Krachu: Straciłem starego insciaka, rozwijałem od nowa, covid, prywatne zamieszania no i siedzialem w lesie klepiąc tony przebitek video ; ) Teraz mam sensowne materiały do obrazowania treści na YT :D Fajnie, że nie zapomniałeś finalnie.
  • Odpowiedz
@xer78: Ha! Dobrze, że przypominasz! Muszę do nich wrócić! : ) Mam jeszcze kilka nasion bo ostatnie... wskutek błedów w komunikacji z rodzicami... umarły :/ Gupio mi niezmiernie.
  • Odpowiedz
@ph_on_tour: Zawszę mogę dosłać. Nasion i wysuszonych owoców mam pod dostatkiem.

Dzięki za film o czytaniu lasu. W niedzielę byłem w lesie teścia. W najbliższą pójdę znowu. Poczytam.
  • Odpowiedz