Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
#gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, naszła mnie z rana.
Osobiście Chodzę tylko i wyłącznie w luźnych bokserkach. Takie są dla mnie najwygodniejsze, ale ponieważ źle rozplanowałem pranie w tym tygodniu to skończyły się i musiałem wyciągnąć jedną z par rezerwowych z dna szuflady - ciasne bokserki. Dostałem pewnie na jakieś święta czy inne urodziny. Ale nie o nietrafionych prezentach dzisiaj mowa.

Tak sobie w nich chodzę w pracy i co chwilę je poprawiam, rozciągam, jakoś je układam inaczej na kroczu i jest to dla mnie niesamowicie irytujące i niewygodne. Zaganiacz albo jest przyklejony do uda, albo przyklejony w jakiś dziwny sposób do worka z moszno i razem tworzą jakieś niewytłumaczalne, #!$%@?ące mózg wygibasy, fikoły i obroty.

Natomiast z drugiej strony w luźnych bokserkach zarówno kobra królewska jak i teściowa sakiewka wiszą sobie dostojnie nie tworząc zbędnego tarcia i złego dotyku, który doprowadza do małej, ale jednak zbędnej, potliwości. Narządy nie są niczym skrępowane, mogą wolno oddychać i cieszyć się cyrkulacją powietrza w nogawkach.

Generalnie całe to moje dzisiejsze doświadczenie w postaci chodzenia w ciasnych gatkach oceniam raczej negatywnie i niekomfortowo. Dlatego dziwie się, bo z moich obserwacji wynika, że jestem jednak w mniejszości. W przebieralniach, szatniach, basenach, jeziorach (po sprawa tyczy się jednako, kąpielówek) widzę, że mężczyźni wybierają raczej ciasne bokserki niż luźne.

Stąd moje dzisiejsze rozmyślenia - dlaczego?
Nie wierzę, że chodząc w takiej bieliźnie nie macie podobnych odczuć do moich. Więc to kwestia przyzwyczajenia i nie zwracania na coś takiego uwagi, czy jescze cos innego?
Pobierz Glacial - #gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, nas...
źródło: comment_16159694566Zg5GqDEIHqq52Co9qAjvT.jpg
  • 155
@Glacial: Nie wiem stary co ci się przesuwa w tych bokserkach. Sam preferuję coś podobnego, tylko może odrobinę krótsze. Luźnych bokserek w życiu nie kupię po tym jak pojechałem w nich na wycieczkę i po położeniu się wszystko się okręcało i non-stop musiałem poprawiać. Tak więc moja sugestia jest taka, żebyś spróbował jeszcze raz z ciasnym bokserkami innej firmy, a dłuższe protestował na pikniku- jak się zrobi ciepło, idź gdzieś z
W luźnych te nogawki denerwują. Na szczęście mam szerokie uda, więc dla mnie "ciasne" bokserki są ciasne na udach, a wyżej jest dostatecnzie dużo miejsca :)
@Glacial: Mój ex niebieski chodził w takich jak po lewej, beniz mial jakby skierowany do góry. Nic go nie cisnęło, beniz był schowany w tej kieszonce, nic mu się nie kleiło, jaja nie przeszkadzały. Za ciasne te gacie dostałeś chyba. Ale chodź w czym ci wygodnie ziom
@Glacial: Piękna kolekcja. W takich MAJTKACH to można i dziewczynę syna wyjść powitać a i na plaży czy basenie też świetnie sprawdzają. Ba nawet na pierwszą randkę jak takie założysz to pozostawisz po sobie niezapomniane wspomnienie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glacial: wspieram OPa, tylko luźne gacie. Ponieważ model ciasny jest absolutnie dominujący próbowałem się do niego przekonać, po słowach takich jakie tu również zostały wypowiedziane. Że rozmiar nie taki, jak weźmiesz mniejsze/większe to się nic nie roluje. Próbowałem każdego rozmiaru, kupiłem każdy możliwy. Poza tymi, w których moim zdaniem rozmiarówka była zdecydowanie za mała i po prostu niewygodny był taki ucisk to efekt zawsze był ten sam - po kilku minutach
@Glacial ja swoją przygodę z luźnymi bokserkami zacząłem w wieku 16 lat. Zauważyłem że koledzy noszą coś innego niż ja. Jak tylko zacząłem pytać zaraz było że to wygodniejsze, zdrowe i popularne.
Niedługo później dostałem dwie pary na próbę...
Pierwszego dnia wytrzymałem w tym chyba godzinę.
Ciągle penis latał a do tego wzwody. No nic, trzeba się przyzwyczaić więc chodziłem na stadion sobie w nich pobiegać. Prałem na zmianę żeby nie kupować