Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
#gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, naszła mnie z rana.
Osobiście Chodzę tylko i wyłącznie w luźnych bokserkach. Takie są dla mnie najwygodniejsze, ale ponieważ źle rozplanowałem pranie w tym tygodniu to skończyły się i musiałem wyciągnąć jedną z par rezerwowych z dna szuflady - ciasne bokserki. Dostałem pewnie na jakieś święta czy inne urodziny. Ale nie o nietrafionych prezentach dzisiaj mowa.

Tak sobie w nich chodzę w pracy i co chwilę je poprawiam, rozciągam, jakoś je układam inaczej na kroczu i jest to dla mnie niesamowicie irytujące i niewygodne. Zaganiacz albo jest przyklejony do uda, albo przyklejony w jakiś dziwny sposób do worka z moszno i razem tworzą jakieś niewytłumaczalne, #!$%@?ące mózg wygibasy, fikoły i obroty.

Natomiast z drugiej strony w luźnych bokserkach zarówno kobra królewska jak i teściowa sakiewka wiszą sobie dostojnie nie tworząc zbędnego tarcia i złego dotyku, który doprowadza do małej, ale jednak zbędnej, potliwości. Narządy nie są niczym skrępowane, mogą wolno oddychać i cieszyć się cyrkulacją powietrza w nogawkach.

Generalnie całe to moje dzisiejsze doświadczenie w postaci chodzenia w ciasnych gatkach oceniam raczej negatywnie i niekomfortowo. Dlatego dziwie się, bo z moich obserwacji wynika, że jestem jednak w mniejszości. W przebieralniach, szatniach, basenach, jeziorach (po sprawa tyczy się jednako, kąpielówek) widzę, że mężczyźni wybierają raczej ciasne bokserki niż luźne.

Stąd moje dzisiejsze rozmyślenia - dlaczego?
Nie wierzę, że chodząc w takiej bieliźnie nie macie podobnych odczuć do moich. Więc to kwestia przyzwyczajenia i nie zwracania na coś takiego uwagi, czy jescze cos innego?
Glacial - #gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, nas...

źródło: comment_16159694566Zg5GqDEIHqq52Co9qAjvT.jpg

Pobierz
  • 155
@Glacial: chodzę tylko w luźnych, ciasne to jest jakaś abberacja, trzeba być masochistą, żeby w tym chodzic. Ale ja generalnie nie jestem wielkim fanem intytucji bielizny. Chodzę, bo wypada. Po mieszkaniu, jak nikt nie pacza, tylko w wolnym zwisie.
@Glacial: generalnie z tego co zauważyłem kobiety też nie lubią, gdy facet nosi slipy. Sam nosiłem to 19 roku życia zwykłe gacie co mi matka kupowała, ale od kiedy założyłem pierwszą parę dopasowanych Calvin Kleinów to od tej pory noszę i kupuję tylko slipy od CK (òóˇ)
@Glacial: polecam nieluźne(„ciasne”) z mikrofibry od intimissimi. Przylegają do ciała jednocześnie nic nie uciskają tylko supportują. Są oddychające, lekkie i rozciągliwe.
Przylegające nie oznacza, że są od razu ciasne. Jeżeli takie masz wrażenie ze swoimi to masz je za małe.
@Glacial: 10 ostatnich lat chodziłem w luźnych bokserkach. Zazwyczaj spoko, chociaż kiedy prowadziłem samochód to musiałem spędzić kilka chwil and popraawianiem bokserek żeby nie uwierały przed dłuższą trasą. W nocy też czasem źle podwijają się czasem i musiałem poprawiać. Te obcisłe testowałem po którychś świętach kiedy dostałem w prezencie. Śpi się w nich dużo lepiej, samochód prowadzi też się lepiej. Niestety, miały też wadę która je dyskwalifikowała było w nich za
@Glacial: luźne bokserki są w branży bieliźnianej pozycjonowane dla starszych panów, młodzi ludzie dużo częściej dostają erekcji przez zbyt dużą swobodę, członek się ociera i rusza ciągle.... także ten, za bardzo obcisłe gatki nosisz ;)
Wy nosicie jakieś mega rurki, że się wam tak bokserki podwijają? Noszę tylko luźne i NIGDY nie miałem żadnego podwinięcia czy problemu, wystarczy je dobrze ułożyć przy zakładaniu spodni...