Wpis z mikrobloga

No więc kontynuując, ku Waszemu, mojemu rozczarowaniu, kanapka przeleżała w lodówce całą zmianę. Wiem jednak, że na pewno nasz łakomczuch się do niej dobierał bo zastałem ją w zupełnie innej pozycji niż zostawiłem, oraz woreczek, w który była zapakowana był odwinięty. Jest w tym najpewniej trochę mojej winy, bo kanapka przez noc nasiąknęła wodą z pomidora i sosem i zrobiła się lekko mówiąc - mało apetycznie wyglądająca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No cóż, nie poddam się dopóki złodziej nie dostanie za swoje i będę próbował do skutku.
Wołam osoby plusujące komentarz, oraz standardowo dodaję nowy jeśli chcecie uczestniczyć w kolejnej próbie ukarania złodziejaszka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_1615993999F2hpo6kv4GoFTjVtrtmVmH.jpg
  • 252
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adoksz: ostry sos to nie jest rozwiazanie. Ostre suszone papryczki juz tak. Sos rozmieka itp, a taki drobno zmielony proszek jak wezmie gryza to sie posra. Ja co roku kupuje świeże ostre papryczki na sosy i co mi zostaje to susze i mam w sloiczku platki takie ze 3 drobinki do zupy i robi sie ostra. Lubie ostre zarcie ale jakby mi ktos taka kanapkę zrobil to bym zabił. No i
@lort: Zawsze jak używałem denaturat to jedyny zapach jaki czułem, to etanol, ale mogą być dodawane inne substancje specjalnie nadające przykry zapach. Ja się z takim nie natknąłem. Jest też opcja, że etanol wykorzystywany do produkcji denaturatu oparty jest na innych surowcach lub otrzymywany na bazie jakiejś innej reakcji niż fermentacja i zawiera w sobie rozpuszczone inne związki lotne, które nadają mu inny zapach od np. spirytusu. Chociaż tak jak mówię,
zakładam, że od ogólnodostępnego sosu przeznaczonego do jedzenia nikt sie nie przekręci


@adoksz:
Mireczku lubię ostre jedzenie. Ghost peppera jadam normalnie na kanapkach tak jak czerwoną Sriracha flying goose ale po pierwszym spróbowania karoliny odczuwałem co najmniej dyskomfort. Dzisiaj jadam ją tylko ze specyficznymi dodatkami, #!$%@? na nieświadomce u kogoś ze słabą tolerancją może się skończyć jakimś podduszeniem (na zasadzie panika plus ten wyziew piekielny).
@adoksz: Kanapka-pułapka musi wyglądać apetycznie . Po braku reakcji - widać że ów głodomór-złodziej jest wybredny. Dlatego polecam by nie nasączać bułeczki sosem ostrym bo 'flaczeje' i [w żadnym razie] nie wygląda apetycznie, ja w każdym razie, na pewno bym się na nią nie skusił.
Należy większą bułke pokroić na 3 części . Dwie skrajne pozostawić 'w orginale' . Nasączyć , tą 3 środkową, zaś do środka [ dwóch warstw] dać
Pobierz
źródło: comment_1616064883dc2Z7Ho7TBqq1n0OoacKfc.jpg