Wpis z mikrobloga

No więc kontynuując, ku Waszemu, mojemu rozczarowaniu, kanapka przeleżała w lodówce całą zmianę. Wiem jednak, że na pewno nasz łakomczuch się do niej dobierał bo zastałem ją w zupełnie innej pozycji niż zostawiłem, oraz woreczek, w który była zapakowana był odwinięty. Jest w tym najpewniej trochę mojej winy, bo kanapka przez noc nasiąknęła wodą z pomidora i sosem i zrobiła się lekko mówiąc - mało apetycznie wyglądająca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No cóż, nie poddam się dopóki złodziej nie dostanie za swoje i będę próbował do skutku.
Wołam osoby plusujące komentarz, oraz standardowo dodaję nowy jeśli chcecie uczestniczyć w kolejnej próbie ukarania złodziejaszka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_1615993999F2hpo6kv4GoFTjVtrtmVmH.jpg
  • 252
@mhrok87: @Kaloryfere: oraz wszyscy którzy proponują mięso do kanapki: Moja pionierska kanapka od której to wszytsko się zaczęło, była bez mięsa, tak samo jak kanapka którą ukradziono mi jakiś czas temu. Mam tu pewne podejrzenie że nasz złodziej nie toleruje mięska
@SweetDreams: ale ja w żadnym razie nie chce żeby komuś się coś stało xD wiem jedynie że nawet dla wprawionego zjadacza ostrych sosów, niespodziewany gryz kanapki z tym sosem może wyrządzić sory mindfuck i poszukiwanie popitki
@adoksz główny błąd to wlanie pół butelki mało ostrego sosu. Zaopatrz się w jakiś sos rzędu 100000SHU i daj do środka pół łyżeczki. Masz wtedy szansę że delikwent przy kęsie złapie całość naraz i nie skrzywi się wyrzucając resztę a pocierpi dobry kwadrans.
A sos spokojnie wykorzystasz w domu do doprawiania dań :)
@adoksz no co xD w sensie jak jeździ autem to słaba opcja, mógłbyś dostać jakieś nieumyślne jak by Cię bagieta co tu na wykopie bywa namierzył. XD widok typa co ledwo chodzi wali 5ta kawę - tego nie kupisz.
@adoksz:
u siebie w pracy również miałem takiego ananasa. u mnie zakończyło się to na kupieniu eklerka i posypaniu go zmielonymi tabletkami na przeczyszczenie. Tabletek na posypkę poszło 6. Z późniejszych opowiadań samego złodziejaszka zatruł się czymś i zesrał się w autobusie wracając do domu :) nigdy więcej nie tknął czyjegoś jedzenia
Pozdrawiam Cie Mariusz serdecznie jeżeli to czytasz
@lort: Śmierdzi etanolem. Mając 8 ml tegoż etanolu, zdąży wyparować zanim nasz łakomczuszek zorientuje się, że kanapka została czymś doprawiona ;) Poza tym zawsze można dodać jakieś aromatyczne przyprawy, które od biedy przykryją zapach resztek etanolu.