Wpis z mikrobloga

No więc kontynuując, ku Waszemu, mojemu rozczarowaniu, kanapka przeleżała w lodówce całą zmianę. Wiem jednak, że na pewno nasz łakomczuch się do niej dobierał bo zastałem ją w zupełnie innej pozycji niż zostawiłem, oraz woreczek, w który była zapakowana był odwinięty. Jest w tym najpewniej trochę mojej winy, bo kanapka przez noc nasiąknęła wodą z pomidora i sosem i zrobiła się lekko mówiąc - mało apetycznie wyglądająca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No cóż, nie poddam się dopóki złodziej nie dostanie za swoje i będę próbował do skutku.
Wołam osoby plusujące komentarz, oraz standardowo dodaję nowy jeśli chcecie uczestniczyć w kolejnej próbie ukarania złodziejaszka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_1615993999F2hpo6kv4GoFTjVtrtmVmH.jpg
  • 252
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adoksz: cumplu właśnie skończyłem książkę Rafała paczesia (ten od standupow) i w tej książce jedna z akcji jest jak #!$%@? pani Gosi z biura za dużo sosu ale tego z tych ekstremalnych do bułki z salcesonem i babka kopnela w kalendarz w autobusie w drodze z pracy.

@adoksz: Weź kup 20% roztwór benzoesanu denatonium w etanolu - to jest ta substancja, co skaża się nią denaturat. Jest w cholerę gorzka, a samego uczucia gorzkości nie można pozbyć się przez przynajmniej kilka dni. Wysmarujesz szynkę i bułę tym roztworem i masz zagwarantowane, że złodziejaszek dostanie gorzką lekcję. Będzie to miał zarówno na rękach jak i w jamie ustnej. Związek nie jest jakoś super niebezpieczny, LD50 to 500mg/kg masy ciała,
@adoksz: Powinienes zrobic najbardziej apetycznego #!$%@? w historii tej firmy, #!$%@? ktory kusi samym #!$%@? wzrokiem.
Wtedy to sie uda.
Cala zawartosc tej #!$%@? kanapki ma az z niej wychodzic, to ma byc #!$%@? bogactwo, uczta dla zmyslow, #!$%@? kanapkowy barok, przepych, zeby #!$%@? ktory Ci sie dobiera do tej kanapki od razu sie w nia wgryzl jak tam stoi i chcial sie stac czescia tego #!$%@? przepychu.

Nie #!$%@? tego
Pobierz
źródło: comment_1615999313uCNCHMoKx1OJ9BGL8zKjSi.gif