Wpis z mikrobloga

Widzieliście kiedyś aby Azjaci z dalekiego wschodu odstawiali takie akcje jak we Francji? No ja też nie. Tacy np. Wietnamczycy to przykład wzorowego imigranta. Nie żebrają o zasiłki, nie handlują dragami tylko podciągają rękawy i #!$%@?ą. Szybko się asymilują i robią pyszne żarcie. Zależy im, aby ich dzieciaki były wykształcone i kulturalne.

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego homo nigussy czy inżynierowie z bliskiego wschodu tacy nie są?

Odpowiedź brzmi:
- nie wiem, chodź się domyślam.

#europa #francja #polska i trochę też #bekazlewactwa
Pan_Z - Widzieliście kiedyś aby Azjaci z dalekiego wschodu odstawiali takie akcje jak...

źródło: IMG_3717

Pobierz
  • 68
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pan_Z: tak to jest jak dasz komuś palec. Nauczyli białych przepraszania za to że żyją z powodu niewolnictwa. Za każdym razem wyciągają z rękawa kartę pułapkę o nazwie „rasizm” jak Żydzi kartę „holokaust”. To dlatego wszystko im na sucho uchodzi. Jakiekolwiek wymagania w stosunku do nich są rasistowskie. Prawo jest rasistowskie, reguły współżycia społecznego. Nawet kultura osobista jest rasistowska
Jak się zachciało być imperium z rzeszą czarnych niewolników w koloniach


@swiadomy_anakolut: Nie do końca. We Francji zniesienia niewolnictwa dokonano wcześniej niż w większości krajów świata, sami Francuzi wraz z Brytyjczykami zwalczali w II połowie XIX wieku arabskich handlarzy niewolnikami, którzy łowili murzynów.

Niewolnictwo dłużej istniało np. w Chinach, gdzie 2/3 państwa to tereny podbite, położone wokół rdzennych ziem Chińczyków Han, do dzisiaj niewolnictwo istnieje w większości krajów Afryki. Na niewolnictwie
@Pan_Z: u Azjatów jest przechylenie w drugą stronę, rodzice stawiają dzieciom wyśrubowane normy, każdy ma mieć same piątki, zostać neurochirurgiem lub top inżynierem, a jak nie spełnia wymagań to jest wstyd dla rodziny i stąd zawyżone statystyki samobójów. Oczywiście zależy o jakich Azjatach mówimy, czy o takich z Korei czy o takich z Kambodży
@Pan_Z: odpowiem ci na przykładzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) poznajesz #!$%@? gościa który bardzo chce być twoim kolegą bo jego stary pobił kiedyś twojego ojca w barze a on chce Ci to wynagrodzić, totalnie do siebie nie pasujecie nawet jako znajomi i w sumie to go nie lubisz no ale ten gość nadal chce się z Tobą przyjaźnić, pożycza Ci swoją furę jak gdzieś wychodzicie to zawsze
Nie wiem skąd taka fiksacja na punkcie niewolnictwa praktykowanego przez Europejczyków


@vanillla_guy: Pytasz skąd we Francji bunty czarnej ludności, więc odpowiadam, że przede wszystkim stąd, że sobie Francja podbiła kiedyś pół Afryki i zaganiała podbitych do niewolniczej pracy. Dwa wieki później jest to co jest. W którym miejscu Chińczycy mieli lub mają kolonie z czarną ludnością?