Wpis z mikrobloga

Widzieliście kiedyś aby Azjaci z dalekiego wschodu odstawiali takie akcje jak we Francji? No ja też nie. Tacy np. Wietnamczycy to przykład wzorowego imigranta. Nie żebrają o zasiłki, nie handlują dragami tylko podciągają rękawy i #!$%@?ą. Szybko się asymilują i robią pyszne żarcie. Zależy im, aby ich dzieciaki były wykształcone i kulturalne.

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego homo nigussy czy inżynierowie z bliskiego wschodu tacy nie są?

Odpowiedź brzmi:
- nie wiem, chodź się domyślam.

#europa #francja #polska i trochę też #bekazlewactwa
Pan_Z - Widzieliście kiedyś aby Azjaci z dalekiego wschodu odstawiali takie akcje jak...

źródło: IMG_3717

Pobierz
  • 68
Wietnamczycy to przykład wzorowego imigranta. Nie żebrają o zasiłki, nie handlują dragami tylko podciągają rękawy i #!$%@?ą.


@Pan_Z: poczytaj sobie o wietnamskiej mafii z Warszawy oraz o działaniach wietnamskiego wsi na terenie naszego kraju
@Pan_Z: miejsce murzyna jest w Afryce albo na plantacji pracując dla białego, murzynom nie można pozwolić na za dużo bo to źle się kończy, to nie tylko inna kultura ale też zachowanie, inteligencja, sposób bycia, czarny nigdy nie zasymiluje się z człowiekiem
@Pan_Z: Wietnamczycy w czechach (a jest ish sporo) oprócz legalnych biznesów np. sklepów monopolowych rozprowadzają tam metaamfetaminę znaną szerzej jako tzw. piko. dobrze klepie
Azjaci są nieco wyżej kulturowo od nas - a to że są wyżej, to to że rodzinę i pracę wynieśli na jeszcze wyższy poziom niż my (silna wewnętrznie społeczność z silnym etosem pracy).


@Phallusimpudicus: Nie powiedziałbym, po prostu w Azji jednostka ma przede wszystkim obowiązki wobec społeczeństwa, a nie odwrotnie.

To ma swoje plusy (większa produktywność, większy porządek publiczny), ale i minusy (mniejsza innowacyjność, większa opresyjność państwa i społeczeństwa).

Ponadto to
Widzieliście kiedyś aby Azjaci z dalekiego wschodu odstawiali takie akcje jak we Francji


@Pan_Z: mafia z Azji na polskich bazarach to mało? Handel ludźmi w Wólce Kossowskiej to nic? Pranie pieniędzy nie istnieje?
oj, wykopki, widzicie tylko to, co wam pasuje do światopoglądu.
@Pan_Z: Wietnamczycy sa spoko, ale też ich tak nie idealizuj. Nawet do nas przywieźli bardzo zorganizowaną przestępczość (jaja i cykliczne poząry w Wólce Kosowskiej, pozdrawiam), ale od zawsze to byli pracowici ludzie, których pamiętam jeszcze z lat 90 po straganach jak mieli biznesy.
Ja zresztą w żadnym miejscu nie pisałem o "buntach czarnej ludności"


@vanillla_guy: Pytałeś retorycznie "dlaczego homo nigussy czy inżynierowie z bliskiego wschodu tacy nie są", stąd zasugerowałem się, że może Ci w pozbawiony szacunku sposób chodzić o czarnych - widocznie się pomyliłem.

a burd w przeciwieństwie do białych Arabów nie urządzają


W Chinach nie ma burd niezasymilowanych mniejszości? Ludność Turkiestanu czy Tybetu chce niepodległości i regularnie naparza się lub raczej jest