Wpis z mikrobloga

Od 15:30 fajnie skomentowala stosunek Friza do Wersow. Jak nie moge patrzec na usta Wersow tak szkoda mi sie jej zrobilo jak zauwazylem ten fragment jak ona opowiada, ze chora lezala i widac, ze wykonczona jest a on to totalnie olal i ona odwrocila glowe ze lzami w oczach. Bardzo, ale to bardzo przykry widok. Nie tak kobieta powinna byc traktowana przez swojego faceta.

#friz
corryand - Od 15:30 fajnie skomentowala stosunek Friza do Wersow. Jak nie moge patrze...
  • 19
@Oskaros: slodza, owszem ale mysle, ze Friz tez bardzo olewczo sie zachowuje mimo wszystko. To, ze ma jakis gest czasem nie znaczy, ze na codzien sie nia potrafi zaopiekowac wlasnie np w takich chwilach jak jest chora. Wazniejsza jest troska na codzien i wsparcie niz jakis wiekszy gest od swięta. Ja tam nie widze z jego strony zadnego romantyzmu w tej relacji.
@corryand: dobra tam trochę przesadza bez przesady. po kilku latach nie będzie co chwile leciał do niej na świry bajery. moim zdaniem powinna zluzować. większość związków po kilku latach tak wygląda, bo inaczej nie idzie wytrzymać ze sobą. a to że jest skoncentrowany na sobie - bardzo dobrze i prawidłowo. ona tak samo jest skoncentrowana na sobie, zrobiła swój sklep. lecą ostro do przodu z życiem, więc takie sytuacje się zdarzają
A ja tam się zgadzam z tym filmikiem. Sam x miesięcy temu miałem podejście, że Wersow faktycznie leci na hajs i ma #!$%@? w uczucia Friza, ale tutaj widać, że historia lubi się powtarzać. Spójrzcie na Kingę i Wersow, mają jedną wspólną cechę - oboje miały/mają jakieś uczucie do Friza (fakt, że pierwsza go w końcu prawdopodobnie zdradziła, ale mniejsza w to, jednak z nim była i nie miała takiego parcia na
Poza tym, nawet świetnym przykładem może być jego podejście do niej. Friz zarzuci jakimś żartem, że powinna zacząć ćwiczyć i za chwilę pewnie już zapomniał, że takie coś powiedział i ma w to #!$%@?. Wersow, podobnie jak inne kobiety rozdrabniają słowa osób, które kochają na części pierwsze - "dlaczego powiedział tak a nie inaczej?", "serio może powinnam schudnąć?", itd. i zaraz zaczyna nagrywać filmiki o diecie i ćwiczeniach, gdzie ma o tym
@rtp_diov: no tak z kazdym rokiem w relacji jest mniej iskier ale jednak uwazam, ze w chorobie zawsze jest sie przy tej osobie i okazuje wspolczuje, jakos sie opiekuje i probuje postawic na nogi. Ja nie mowie, zeby nad nia plakal ale przytulic powiedziec "moja bidna kobita, wszystko bedzie jitro juz dobrze zobaczysz" ucalowac i miec ja przytulona i wtedy sobie dalej zartowac z kolegami a nie olac, ze aaaa tam
@corryand: z jednej strony zawsze słyszę od influencerek i ludzi youtuba, że to co pokazują to tylko ułamek, jakiś procent ich dnia i codzienności, pokazują tylko wyrywkowe sytuacje i na obronę friza mogę powiedzieć, że kontent jaki tworzy nie służy do migdalenia się przed kamerą, ALE uważam, że dokument jaki wypuścili jest tak naprawdę zlepkiem bardziej lub mniej ustawianych akcji. Większośc tego filmu traktuje o wycieczce do Dubaju i na Zanzibar,
@Karzkowa: ja mysle, ze w jednym domu oni by sie zanudzili soba i tym bardziej mniej czasu spedzali razem bo on by uciekal do kumoli, ona na sesje i tak by sie mijali. Niby Wersow zachowuje sie dziecinnie ale zachowanie Friza jako chlopaka tez jest strasznie dziecinne, malo meskie jest takie traktowanie.
@corryand: ja myślę, że mogło coś się odwalić z Dubielem, od razu po tym "Zobacz co Dubiel wstawia". Wera jakby zgachę chwilową złapała. Do tego dołączmy wywiad, na który Karol przyjeżdża jako niespodzianka. Dubielowi coś się nie układa szczególnie ostatnio. Luźna rozkmina, bez spięc.
@corryand: @Karzkowa: @bombelmao: w jakimś odcinku z pytaniami i odpowiedziami friz mówił, że wersow znał już wcześniej i do niej podbijał, ale go olała, a jak stał się popularny na youtubie to nagle jej się odmieniło i stali się parą ( ͡° ͜ʖ ͡°) wersow to zwykła atencjuszka łasa na kaske XD ja się nie dziwie, że rynek matrymonialny w tym kraju wygląda jak wygląda
@Cerberon: no na poczatku poleciala na kase ale potem widac, ze go pokochala. Przeciez ona ma juz tyle kazy, ze moglaby go kopnac w tych stanach w dupe i sobie zyc wygognie bez zadnej pracy reszte zycia ewentualnie sobie instagrama czy yt prowadzic a jednak rozpaczala i walczyla o niego i widac, ze go kocha bo co chciala ukrecic dla siebie to juz ma i tu juz tylko milosc moze trzymac