Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,
Dawno nic nie publikowałem, więc kilka ciekawostek z ostatnich dni.
Krypto teraz na czasie, więc kilka darmówek z tej dziedziny najpierw:

1. Zweryfikowany Airdrop tokena CKB w Coinmarketcap,do poczytania co i jak tutaj.
2. Airdrop DWB od Deway Finance (zostało tylko 2 dni do publicznej sprzedaży tokena) - w tym poście na blogu opisałem o co chodzi i jak dołączyć.
3. Posiadacie konto na giełdzie #bitpanda? Jeśli TAK - to ten temat was zainteresuje. Jeśli NIE, to warto założyć przed 1 kwietnia. Do zdobycia losowa akcja od 5 do 200 EUR. Więcej opisałem tutaj na blogu tutaj.
To tyle jeśli chodzi o krypto, #airdrop #binance #kryptowaluty #bitcoin

Inne ciekawe oferty z ostatnich dni:

1. Macie PS4 albo PS5? Sony w ramach #zostanwdomu oferuje kolejne gry za darmo do pobrania. M.in Ratchet & Clank albo Horizon Zero Dawn.Więcej do poczytania na stronie: tutaj.
2. W sklepach Delikatesy w dniach 18-20.03 CYTRYNY ZA DARMO z kartą Delikarta. Więcej informacji tutaj.
3. Graj w darmową grę od Milka i zdobądź Voucher 10zł na Allegro.Akcja trwa do 5 kwietnia. Gra mobilna dostępna tutaj.
4. Aktywuj Allegro Pay do 11 kwietnia i zyskaj: 10 monet za aktywacje oraz 10 monet za zakup z użyciem Allegro Pay

5. Szukasz konta bankowego? Załóż je w PEKAO i zyskaj 400 zł za założenie konta. Więcej informacji tutaj.

Na dzisiaj to tyle. Polecam też zajrzeć na bloga oraz grupę fb.

#zadarmo #promocje #latwyzysk #znizka #kupon #kuponrabatowy #wyprzedaz #promocje
  • 7
@FRIX1988: z takimi airdropami nigdy nic nie wiadomo. Zobaczymy, jak narazie trzymają się roadmap, która jest na ich stronie. Wiem, że to żaden wyznacznik, ale w tym airdropie nie musimy podawać żadnych danych osobowych, a koszt dołączenia do airdropa to kilka złotych i chwila wolnego czasu. Zobaczymy co będzie w najbliższych dniach. A co do scamów, przypomniał mi się projekt #dascoin, koniec końców dał zarobić po swapie na tokeny GRN