Wpis z mikrobloga

@Tom_Ja: Znowu tego obrzydliwego transa wrzucasz co ostatnio postawił tezę, że przedsiębiorcy nie chcą zatrudniać kobiet bo są seksistami a wszystkie inne powody które wymienił Szymon to kłamstwa i manipulacje? XD
  • Odpowiedz
@Latarenko: ten "obrzydliwy trans" opiera się na tych samych źródłach, na które powołuje się Szymon, i które stawiają wręcz odwrotne tezy, niż Szymon twierdzi
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Wątpię żeby udało mu się obalić całą biologię i udowodnić że różnice biologiczne między mężczyzną i kobietą nie istnieje. Równie prawdopodobne jest że jakiś inny film z żółtymi napisami mnie przekona że geografia się myli i ziemia jest płaska.
  • Odpowiedz
Wątpię żeby udało mu się obalić całą biologię i udowodnić że różnice biologiczne między mężczyzną i kobietą nie istnieje.


@Drakii: Ale ona nawet nie próbuje udowodnić, że biologiczne różnice między mężczyzną i kobietą nie istnieją. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mirrak Drakii wychodzi z założenia, że jeśli nauka jest sprzeczna z jego poglądami to tym gorzej dla nauki. Moim zdaniem nie ma sensu próbować go wyciągać z jego bańki.
  • Odpowiedz