Wpis z mikrobloga

@Drakii: @Drakii: powiedziałą jedynie że biologiczne różnice płciowe nie są utożsamiane jako niezmienne i tyle xd.
I mówi że nie ma podziału podwójnego ale ze jest podział społęczny. Nadal nie ma tam nic co sugerujesz.
  • Odpowiedz
@Drakii:
znowu stawiasz chochoła i pokazujesz, że w ogóle nie rozumiesz biologii i zagadnienia płci. Dosłownie ,,dyskutujesz,, z własnym chochołem, którego postawiłeś.
  • Odpowiedz
@Mirrak: Daje konkretne cytaty urywki z filmu które podważam merytorycznie a ty piszesz że walczę z chochołem xD. Może ten cały film to chochoł i nie stworzył go autor tylko ja? xD
  • Odpowiedz
@Drakii: Nie podważasz niczego merytorycznie xd Nie przedstawiłeś żadnego dowodu i argumentu idącego w parzę za tym co mówi ta osoba, tylko ciągle wrzucasz chochoły, którym sam odpowiadasz.
  • Odpowiedz
@Drakii:
a ja ci pokazuje, że te konkretne fragmenty są w porządku i twój problem z nimi wynika z powodu twoich błędów logicznych i sofizmatów rozszerzenia.
  • Odpowiedz
@Mirrak: Głównym czynnikiem który wpływa na to że istnieją dość spore różnice w zachowaniu mężczyzn i kobiet jest ewolucja. Kobiety i mężczyźni od zawsze wykonywali inne funkcje społeczne i dobór naturalny doskonalił ich w tych zajęciach. Dlatego są rzeczy z którymi lepiej sobie radzą mężczyźni i takie które lepiej robią kobiety wynika to z ewolucyjnych różnic w budowie mózgu.
  • Odpowiedz