Wpis z mikrobloga

Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 21 marca 2021 #tvpiscodzienny tag do obserwowania. Ile Goebbelsów dzisiaj: 3 ZŁOTE, 1 Srebrny

1. Pełna mobilizacja w walce z pandemią

- 7k Żołnierzy pomaga w walce z covid, szczepienia dla nich
- NATO chce pomocy PL w szczepieniach
- Polska pomaga wielu krajom
- Zmniejszone dostawy, ale 5 mln już zaszczepiono
- Starsi się boją covida
- Kolejne zapisy na szczepienia
- Dziś 21849 zarażonych, 140 zmarło
- Coraz młodsi hospitalizowani
- Obecny stan lockdownu
- Lockdown boli, ale to jest nieuniknione
- Lockdown zmniejsza zarażenia
- Policka zapowiada 0 tolerancji dla braku przestrzegania ograniczeń
- Jakie są kary
Autor Materiału: Jakub Krzyżak

2. Każde życie jest warte ochrony ZŁOTY GOEBBELS

(Wykorzystanie materiału dotyczącego święta do politycznej gry i zaatakowania opozycji: oczywiście bez przytoczenia argumentów i postulatów opozycji/strajku w tym temacie. W dodatku sugerowanie, że politycy opozycji nie widzą w osobach z zespołem Downa gatunku ludzkiego)

- Dzieci z zespołem Downa się rodzą dzięki determinacji rodziców
- Te dzieci są super kochane
- Zespół Downa jest częsty
- Dziś światowy dzień zespołu Downa
- Happening z okazji tego dnia
- Osoby z zespołem Downa mogą się realizować życiowo
- Para Prezydencka uczciła ten dzień
- Opozycja dołączyła się do święta
- To hipokryci, chcą zabijania nienarodzonych dzieci z zespołem Downa
- Biedron tez świętuje
- Cynicznie wykorzystują to święto dla popularności
- Liderka SK chce aborcji na żądanie
- Taka postawa to rozdwojenie jaźni
- Lempart: Osoby z zespołem Downa na SK
- Budka namawiał na chodzenie na SK
- Trzaskowski chce zabijać te dzieci, a się fotografował z nimi
- Opozycja chce wspierać ludzi z downem, a z 2 strony chcą pozbawiać ich życia
- Dla opozycji ludzie z zespolem Downa są obojętni, nie szanują godności ich życia
Autor Materiału: Adrian Borecki

3. Zbrodnie Putina nadal bez kary

4. Islandia: przebudzenie wulkanu

5. Polska historia zachwyca amerykanów

6. Polacy korzystają z BOOMU inwestycyjnego (Srebny Goebbels)

- Tunel w Świnoujściu się buduje
- Ludzie musieli długo czekać na prom
- J.Kaczyński chciał tunel w 2007
- Inwestycja stanęła za PO
- Tylko radni PO niepodpisali petycji poparcia budowy tunelu
- Tunel będzie w pyte i GW się obawia słabości Niemiec w tym regionie
- Ekspert Wróblewski: w PL jest lobby proniemieckie, agenci wpływu lojalni niemieckiej racji stanu
- Mierzeja wiślana była blokowana przez te lobby, a będzie w pyte
- PO była poddańcza wobec Rosji

7. Opozycja obiecuje, ale nie realizuje ZŁOTY GOEBBELS

- PL 2050 to koło poselskie z ludzi PO
- Hołownia ma pomóc wrócić PO do władzy
- Ekspert Karnowski: To upudrowana PObis, bo Polacy nie wierzą PO
- Rządy PO to będzie powrót do gospodarki Balcerowicza i wyprzedaży majątku państwowego i wyprowadzenie kapitału za granice
- Wspomnienia ludzi z lat 90tych
- Afera z 2004 roku: Spotkanie Kulczyka z Agentem KGB
- Rosja chciała sprywatyzować Orlen
- Giertych mówił o tej sprzedaży w TV TRWAM
- PO-PSL to znowu Kulczykowsko i afery: sprzedaż chemicznej spółki Kulczykowi
- Kulczyk rozmawiał z prezesem NIK
- PO-PSL kontynuowało prywatyzację: wyprzedali 50 mld zł
- Tusk chciał sprzedać spółki naftowe Rosjanom
- Magazyn Anity Gargas ujawnił rozmowy ws Katastrofy Smoleńskiej
- Tusk lekceważyl śledztwo smoleńskie, by nie utrudniać biznes Niemcom z Rosjanami i mieć otwartą furtke na wysokie stanowiska w UE
- To koszt przemilczania Tuska i prowadzenie interesów, nie szukał przyczyny katastrofy
- Tusk wybrany przez Niemcy na przewodniczącego UE
- PO nie miało pieniędzy na social
- Teraz spółki skarbu państwa są w pyte
- Opizycja chciala wyprzedawać
- Teraz opozycja chce wrócić pod nowym szyldem: PL 2050
Autor Materiału: Maciej Sawicki

8. Dziś pierwszy dzień wiosny

- Wiosna w studiu TVP

9. Świat zazdrości Polakom Króla Strzelców

10. Ostatnia paróweczka w narracji opozycji ZŁOTY ŻAŁOSNY GOEBBELS

(Eeee...Stan XD. Materiał miał być prześmiewczy, a był cringowy na poziomie Motelu. W dodatku wyśmiewane tej sprawy ma pokazać, że atakowanie Orlenu jest irracjonalne)

(PS. To nie moja sprawa co tu pisze, ja tylko kopiuje materiał)

- Dziennikarze TVN odkryli parówki z Orlenu
- Spurek nie podoba się, to skąd powstają parówki
- Dziennikarze TVN chcą wiedzieć więcej o parówkach
- To odkrycie na miare wynalezienia koła
- Materiał TVN to mem: merytoryka na poziomie parówki
- Firma z Pcimia dominuje parówkami z Orlenu
- To niesamowita teoria spiskowa
- Wędzonka nie została wybrana dzięki znajomościom, wygrała przetarg
- Lepsza PL parówka niż zagraniczna
- Bareja wyśmiewa parówki
- Internauci wystawiają głos Bareji w film Budki
- TVP mówi tak dla parówkożerców z Orlenu

Autor Materiału: Konrad Warzocha
_______________________________________

Social media do obserwowania

Grupa na Facebooku TvPiSCodzienny: https://www.facebook.com/tvpiscodziennyskrot/

Twitter TvPiSCodzienny: https://twitter.com/TvPiSCodzienny

Mój Twitter: https://twitter.com/AdiKjax

Instagram, czasami jakaś tematyczna relacja: https://www.instagram.com/jaxonxst

Działalność TVPiS Codzienny w 2020 roku

Pod tym linkiem znajdziecie odnośniki do podsumowania roku, podsumowań miesiąca, koronawirusowych podsumowań, artykułów tematycznych itd. Świetne źródło wiedzy, by poznać propagandową działalność TVP Jacka Kurskiego w 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/55017131

Propaganda TVPiS w 2021 roku. Podsumowania miesiąca

Podsumowanie stycznia: https://www.wykop.pl/wpis/55390721

Informacje:

Pod cyframi widnieją oryginalne paski. Goebbels jest moją, subiektywną "nagrodą" dla propagandowych, manipulacyjnyych bądź kłamliwych materiałów. Jest 4-stopniowa:

Brązowy Goebbels- Umiarkowany poziom propagandy
Srebrny Goebbels- Mocna propaganda
Złoty Goebbels Bardzo mocna propaganda
Diamentowy Goebbels- Wyjątkowa propaganda rodem z najlepszych klipów Korei Północnej. Przyznano zaledwie 5 razy.

Tag #tvpiscodzienny powstał w wyniku nieobiektywnej i nierzetelnej działalności TVP Jacka Kurskiego. Studiuje dziennikarstwo i jest to mój osobisty sprzeciw wobec takiej sytuacji. Moja działalność funkcjonuje 4fun i jest w 100% niezależna od nikogo. Nie jest przez nikogo opłacana. Nie ma na celu wsparcia żadnej siły politycznej.

Pisanie i oglądanie jednocześnie jest trudne, dlatego czasami, nie z mojej winy, może się wkraść jakieś pominięcie, przesłyszenie lub błąd ortograficzny. Jako, że to jest działalność 4fun, nie obiecuję prowadzenia tagu codziennie: wszystko zależy od mojej dostępności. Czasami publikuję znaleziska, w sytuacji, kiedy dany skrót jest mocny.

#tvpiscodzienny #tvpis #bekazpisu #propaganda #tvp #wiadomosci #koronawirus
#gruparatowaniapoziomu #wybory #polska
jaxonxst - Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 21 marca 2021 #tvpiscodzienny tag d...

źródło: comment_1616353591oj8DS0syMZs0QB2Uql4hho.jpg

Pobierz
  • 32
@jaxonxst #!$%@? od tvpis, oglądałem dzisiaj fakty TVN i tam też żałosne granie na emocjach m.in. pokazani ludzie na dyskotece- tak ludzie spędzają czas w Izraelu, gdzie większość ludzi zaszczepiona, also norek (Barciś) jako ekspert: noo covida mozna przeżyć, albo i nie (xD). Strasznie to kuje w oczy. Jak dla mnie obydwie stacje reprezentują podobny poziom, tyle, że na TVN nie ida moje pieniądze.
@kazikonik: Jak to można w ogóle porównywać? Tvn pokazuje jaki jest stan szpitali, próbuje dociekać prawdy w związku z majątkiem Obajtka. A TVP? Polacy wygrywają z pandemią, jest dobrze i w pytę, a opozycja się czepia parówek na Orlenie i w ogóle wszystko wina Tuska bo jest na usługach Merkel i Putina. Faktycznie kurde to samo. I jasne, trochę przesądzają że straszeniem wirusem, ale to nie jest to samo co tvp
@bavool @vitkoovsky Nie mieści się w głowie, że ktoś ma inne zdanie od ogólnie przyjętego, co? xD @CudMalina nie wypowiem się na temat materiałów o Obajtku, bo ich nie widziałem. Rzeczywiście, nie było mówione jak w pytę dajemy radę, ale proszę Cię, ujęcia z dyskoteki, czilera totalna utopia, bo ludzie się szczepią, a zaraz po tym kadry z bodajże Brazylii, gdzie wojsko z karabinami wdziera się do mieszkań- bo tam się nie
@kazikonik: Właśnie nie widziałeś... TVP i TVN nie mają czystego sumienia w pełni tu się zgadzam. W TVP zdarza się pokazać coś co się da zobaczyć, np. dzisiaj o wulkanie tak samo w TVN zdarza się pokazać to o czym pisałeś. TVP jedzie po bandzie ciągle, co materiał sięgają dna coraz głębiej co napisali już inni powyżej, TVNowi zdarza się zbaczać ale nie pogłębia dna co materiał. Tu nawet nie chodzi
Jak te szuje wygrają wybory za dwa lata to uciekam z tego kraju. Już po prostu nie mogę już tego wytrzymać. Wszędzie będzie lepiej niż w tej pisowskiej komunie
@mynymini wyraziłem swoje odczucia, włączając fakty liczyłem na zobaczenie czegoś rzetelniejszego, niż tvp, dostałem zbliżoną dawkę rzetelności- czyli niemal żadną.
Podkreślam, że chodzi mi o sam temat covidu, po tych materiałach wyłączyłem tv.

@CudMalina w Izraelu otwarcie dyskotek planowane było na dzisiaj, czy doszło do tego nie wiem, jednakże zestawienie dwóch tak skrajnych obrazów kadr, po kadrze bardzo mnie odrzuciło (chodz nie jestem antyszczepem)- przekaz idźcie sie szczepić to będzie jak dawniej,