Wpis z mikrobloga

Jak kupujecie, zeby naliczało #cashback z #goodie na #aliexpress ?
Kiedys wystarczył czysty chrome bez wtyczek w incognito, ale od pewnego czasu praktycznie nie nalicza mi. Wiem, ze za część produktów nie nalicza. Problem w tym, że widzę na #pepper ze jednak innym nalicza. Przechodząc do Ali z refa jest komunikat, zeby nie używać aplikacji sklepu. Jak to działa w praktyce?
  • 20
@Szym3kSzym3k: Tak wlasnie robie. Przedmiot wrzucając do wishlisty, dodaję bez refa. Z czystego linka. Loguję się z refa goodie -> ali a pozniej z wishlisty przenoszę do koszyka. Płacę w jednej sesji.
@widmo82: To bladego pojęcia nie mam.... Dziś mi naliczyło. Ale Goodie ogólnie ma takie dziwne akcje. Kupowałem jakieś 3 takie same rzeczy, ale każda jako oddzielna transakcja. I za 2 przedmioty mi naliczyło a za jeden w ogóle. A reklamacje u nich to bez sesu.
@Szym3kSzym3k: A pytanie mam ile zwraca powiedzmy ze 100 zł ?
Bo ja zawsze używam Paybacka, Kaufland blisko więc...
A punkty mi mnoży razy 5 więc z tak ze 100 zet zwraca ok. 1,70 złotówek
@zGdyniMlodyG: Nie wiem czy aż tak daleko bym szedł. Ja nie narzekam na nich. Może przy jakiś większych kwotach w kulki lecą, ale tak do 150 - 200 zł działają ok. Oczywiście to tylko moja opinia. Natomiast reklamacje u ich to strata czasu.
@widmo82: osobna golutka przeglądarka bez adblocków i dodatków (edge) z włączonymi funkcjami wszelkiego śledzenia i z kasowaniem cookies po zamknięciu przeglądarki. Nalicza wszystko - aliexpress nalicza na rzeczy dodane juz do koszyka, na allegro trzeba dodawać do koszyka z listy obserwowanych zeby poszło.

Pepper to złe miejsce do dyskutowania o działaniu cashbacku bo pepper sam dokleja swoje cookies do wszystkich ofert tam i zarabia na cashbacku - coockes peppera kłócą się
Problem w tym, że widzę na #pepper ze jednak innym nalicza.


@prawdziwek: Weź przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Skoro nawet na pepperze gdzie jak wspominasz ( i słusznie) są refy pepperowe, wiele osób potwierdza, ze za produkt X nalicza cashback a ja robię zakup i mi nie nalicza to jednak coś jest nie tak.
Zresztą napisałem, ze kupując ten sam przedmiot raz mi naliczyło a raz nie.
@prawdziwek: stuknij sie w głowę, nie kojarzysz mnie z tagów pod którymi odpisujesz... od kilku lat zbieram cebule z cashbacku i wg. ciebie nie wiem co to reflink. To przeczytaj drugi moj wpis na tej stronie. Pierd0lisz jak goodie.
@prawdziwek: po uj odpisujesz jak nie czytasz wszystkich wpisów ze zrozumieniem?
Pouczasz o refach z peppera jak przecież napisałem, ze produkty sa przerzucane z wishlisty do koszyka. I raz taki zakup jest zatwierdzany przez goodie a raz nie. Masz coś nowego w temacie do napisania to pisz, ale nie #!$%@? od rzeczy.