Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 334
Nie cieszę się z pandemii, nie podobają mi się nieuzasadnione decyzje rządu i tak dalej, ale maski to dla mnie najlepsze co moze być xd Czuje ogromny komfort psychiczny, ze nie widać mojej twarzy,.
Czemu polacy mają taki ból dupy o to, w takiej Japonii to standard, ze nawet jak jesteś przeziębiony to ubierasz maskę bo to niekulturalne kaszleć i zarażać innych ludzi w miejsach publicznych - i ja sie z tym całkowicie zgadzam.
Nie ma nic gorszego niż ludzie w sklepie, którzy nie dość że wjeżdżają mi wózkiem w tylek bo zwolniło się 20cm miejsca, to jeszcze churchlaja i nawet ryja ręką nie zasłonią. Nie trzeba pamdemii żeby po prostu z czystej przyzwoitości zachować odstęp i nie kaszleć na innych, ale chyba zbyt duzo wymagam od społeczeństwa. Najczęściej oczywiście robią tak stare rupiecie.
#koronawirus #niepopularnaopinia
  • 120
@Upssy: ja szanuję twoją opinię, ale szanuj też moją- że nie chcę tego nosić i nie wyzywaj od razu od Polaczków. Skoro ci to pasuje to sobie całe życie nawet noś, ja przez to gówno mam mascne i czasem jest mi słabo, ale ważne, że nie widać mordy przecież XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@truskafa: napisałam post bez obrażania ktokolwiek. Nie nazwałam nikogo "polaczkiem", napisalam tylko, ze nie rozumiem dlaczego polacy uważają to za coś złego - i nie miało to żadnego negatywnego zabarwienia.
Nie szanujesz mojej opinii, bo od razu wjechałaś ze słowami o moim ryju.
I pisałam juz wyżej, ze NIE POPIERAM NAKAZU NOSZENIA MASEK. Ile razy mam to tłumaczyć?
@Upssy: okej, masz rację z tym, że nie wyzywałaś od Polaczków, ale w sumie to wyśmiewasz się z Polaków, że nie noszą masek tak jak postępowi Japończycy. Nie, wyrazem kultury nie jest koniecznie noszenie maski jak jest się chorym, wyrazem kultury jest zostanie wtedy w domu lub przynajmniej nie kichanie/kaszlanie/smarkanie na innych, co oczywiście mi też przeszkadza i zawsze zwracam komuś uwagę jak się nie potrafi zasłonić albo odwrócić ode mnie.
@Upssy: Elita internetu jest zdania, że maska to kaganiec i wydarzenie porównywalne z holokaustem, a kichanie i kaszlenie na innych ludzi, na uchwyty w komunikacji miejskiej oraz na jedzenie w sklepie to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.

Przytaczają statystyki, że wprowadzenie maseczek nie działało. Wymyślają globalne spiski i są podatni na teorie spiskowe, bo tylko wtedy ich nudne życie ma jakiś większy sens. Nie biorą pod uwagę, że Polacy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czemu polacy mają taki ból dupy o to


@Upssy: Ból dupy jest o nakaz, a nie o ludzi noszących maseczki

@TenTypZez: to chyba żyjemy w innym w innym świecie, bo ja wielokrotnie tego doświadczyłam zarówno w internecie jak i w rzeczywistości.
@Upssy: żyjemy w Japonii, w kraju w ktorym ludzie szczycą się tym, ze 10 lat na zwolnieniu nie byli. Przecież w tym kraju l4 jest odbierane w Januszexie jak zniewaga. Ludzie nie zostają w domu, chodzą chorzy do pracy, korzystają z komunikacji miejskiej i robią zakupy

Stary, wszystko pasuje, wystarczylo ze zamienilem Polske na Japonie. Jedyna roznica to taka ze tam potrafia tą szmate na ryj zalozyc i nie robia o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Upssy: Ale czekaj, ludzie na ulicy zwracają ci uwagę, że nosisz maseczkę i to nie w porządku?

@TenTypZez: tak xD byłam ostatnio w zwykłym, osiedlowym warzywniaku i nagle słyszę "po co to nosisz, zdejmuj to dziewczyno", podnoszę głowę a typ mówi do mnie. Nie odpowiedziałam nic, dalej pakuję swoje zakupy a chlop dalej "grzybice płuc będziesz miała, zdejmij kaganiec".
Niektórych oburza nawet to, ze nie każdy podziela ich opinię i