Wpis z mikrobloga

Żeby blackpill stał się popularny musi stać się jedna rzecz. Propagowaniem jego muszą zająć się osoby atrakcyjne fizycznie. Wtedy zadziała efekt aureoli i ludzie będą przełykali brutalne czarne pigułki. 5 chadów więcej zrobi dla blackpilla niż 500 spierdonów mających fobie społeczną na widok sąsiada czy kasjerki w sklepie. Chady, chadlity, ludzie w związkach, dynamiczni normicy. To są ludzie którzy skutecznie niosą kaganek oświaty. Dopóki blackpill jest domeną ludzi o aparycji żaby i charakterze paprotki, to nigdy nie wyjdzie ze swojego drewnianego domku.

Na 99% pośrod nich jest Św.Paweł: @Olaf2137 @Cezik93 @czarny_black

#blackpill #przegryw
  • 20
@#!$%@?: nigdy sie tak nie stanie, bo przegrywy zaczeli uzywac blackpilla jako narzedzie do wycierania sobie mordy, zanim mysl blackpilla osiagnela pewna popularnosc w polsce wygladalo to tak:
jestem #!$%@? bo: zle wychowanie/bullying w szkole/choroby psychiczne
po pojawieniu sie blackpilla: jestem #!$%@? bo wylosowal mi sie slaby set genow
dlatego przez wiekszosc ludzi blackpillowcy beda uwazani za mizoginow i szur-movement
@#!$%@?: dziękuję za wspomnienie o mojej osobie, ale prawdę mówiąc nie odczuwam potrzeby szerzenia blackpillu. Czasem dzielę się swoimi refleksjami, ale tak naprawdę to nie obchodzi mnie w ogóle jaką inni ludzie filozofie wyznają :D
@#!$%@?: @Cezik93: to jak walka z wiatrakami ale fajnie ze masz zajawke. Ludzie wola zyc we wlasnym swiecie, ja tez nie czuje takiej potrzeby ale chętnie podziele sie jakimis refleksjami. Poki co korzystam z urokow bycia chadam bo latka leca a juz mlodzieniaszkiem nie jestem. Pozdro Cezik