Wpis z mikrobloga

PiS znowu spieprzył coś, czego można było bardzo łatwo uniknąć. Postanowili zamknąć sklepy meblowe i budowlane, ale dali o tym informację dopiero 3 dni wcześniej, więc dziś w tych sklepach jest tyle ludzi, że z trudem można się poruszać xD. Gdyby powiedzieli o tym choćby 2 tygodnie wcześniej, to prawdopodobnie nie byłoby takiej kumulacji.

#koronawirus #bekazpisu
  • 55
@tygryske: hehe, lewaku, meble Ci się skończyły? Nie mogłeś przewidzieć 2 tygodnie wcześniej, że PiS pozamyka sklepy? xD.
Mój znajomy przeprowadza się w tę sobotę. Dziś rano chciał pojechać do sklepu po ostatnie meble i urządzenia. No, wesoło tam teraz musi mieć. W pisowskim państwie nie można niczego planować, bo rząd ma w dupie plany obywateli.
@manyec Nic nie mów. Klucze odebrałem od mieszkania 3 tygodnie temu, jestem w trakcie wykańczania. I kanapy mam szukać na internecie? Mam jakąś wybrać, bo ładnie wygląda na zdjęciu? Ale pal licho kanapę, z nią jeszcze mogę zaczekać. A co ma zrobić moja ekipa? Dziś obkupuja się ile mogą i robią w opór. A potem co, dwa tygodnie przerwy?