Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki telewizor dla starszej pani wybrać? Do wydania 2 koła maks. Ulubiona marka Samsung. Rozmiar typu 40 cali (powiedzmy do 43, bo widzę, że ta liczba popularna). Liczba bajerów może być ograniczona, bo babcia średnio to ogarnia. Najlepiej jakby działał kolejne dwadzieścia lat jak ten poprzedni Szajsung. ;)

Znalazłem se taki na przykład i trochę o nim poczytałem pozytywów, ale nie ma to, jak poradzić się na Mikroblogu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #telewizory #samsung
  • 6
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: kiedyś wydawało mi się ze samsungi to najlepsze telewizory na świecie. Miałem ze 4 plus monitory do komputerów. Po ostatnim samsungu zmieniłem zdanie. W sumie faktycznie dość proste w obsłudze ale samsung wpycha swoje i nie swoje aplikacje aż do pożygu. Nie da się ich permanentnie usunąć. Strasznie mieszają. Jako ktoś kto bardzo dobrze sobie radzi z „nowymi technologiami” to poza irytacja jest to nieszkodliwe. Jednak w innym przypadku może
@kidrys: Babcia będzie miała jakiś dekoder do tego, więc być może obsługa tv będzie ograniczona do VOLUME, POWER ON/OFF, ewentualnie czasem wybrać źródło na HDMI, jeśli coś przeskoczy. To chyba nie będzie z tymi ichniejszymi apkami problemu, co nie? (Nie orientuję się, jak jest ze współczesnymi sprzętami tego typu, bo nie mam, a już na "smart tv" kompletnie się nie znam.)
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: Smart tv będzie działał jak będziesz miał podłączony internet do telewizora. Ogólnie jak będzie jedno źródło hdmi to myśle ze tez. Problemy z samsungami są jak chcesz dźwięk puścić przez hdmi „z powrotem” na soundbar albo kino domowe. To mnie najbardziej boli bo ja używam tv tylko do filmów (netflix. Amazon prime. Disney. Apple TV) i play station. A dźwięk idzie na amplituner