Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco:ci ludzie żyją w jakiejś równoległej rzeczywistości. Najlepiej jakby wszystko rozdał.

BTW im ktoś osiąga większy sukces materialny tym mniej popiera lewicowe idee. Wydaje mi się, że te socjalistyczne bzdury popierają tylko nieudacznicy i ludzie, którzy robią to dla zbicia kapitału (politycznego, bo potem jak już dostaną stanowiska to zbija sobie zwykły kapitału)
BTW im ktoś osiąga większy sukces materialny tym mniej popiera lewicowe idee.


@papaj_21_37: dlatego dziwią mnie zawsze wykopki pierdzące w krzesło komputerowe na garnuszku mamusi, którzy nieironicznie popierają konfę
Ale pewnie tacy to mają w dupie gospodarkę, kwestia #!$%@? autorytarnego #!$%@? xD
@czuraj: czekaj, a wolność gospodarczą, niskie podatki itd to nie domena prawicy? Zrobił się współcześnie taki burdel z poglądami oraz tym kto lewa kto prawa, że sam się zmagam od długiego czasu z określeniem swoich poglądów. Nazwałbym się libertarianem, także w teorii centrum/postępowa prawica ale już sam nie wiem
Wy nie rozumiecie że Jej nie chodzi o to o czym mówi a tylko o to żeby sobie hype na kimś znanym zrobić? I teraz każde Wasze komentarze, rozsyłanie Jej głupot itd. działa na Jej korzyść. Nie ważne co mówią, byle by mówili. A hajs na patronite się zgadza.
BTW im ktoś osiąga większy sukces materialny tym mniej popiera lewicowe idee. Wydaje mi się, że te socjalistyczne bzdury popierają tylko nieudacznicy i ludzie, którzy robią to dla zbicia kapitału (politycznego, bo potem jak już dostaną stanowiska to zbija sobie zwykły kapitału)


@papaj_21_37: no tu akurat mylisz przyczynę ze skutkiem.