Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak poszedłem kiedyś pracować na wykladaniu towaru w sklepie, no i trafiło się mi że wykladałem towar z kierowniczka działu chemii czy coś takiego XDDD (generalnie typiara dostawała 100 zł więcej do wypłaty i miała plakietke) robiła to co ja plus kontrolowała czego ile schodzi, promocje i inne duperele. No i ona się mnie pyta jak mi się podoba w pracy, a ja szczery chlopak mówię, że no tak średnio ale zawsze to jakiś piniondz i na głowe mi nie pada... A ta do mnie, że co to za postawa pracownika, że ona nie może takiego czegoś tolerować i może najlepiej to jak chce to jutro już nie będę musiał przychodzić.. No #!$%@? beka z życia, że młody gnój obraził jej ambicje do których ona latami dochodziła xD Jak śmiałem opluć madke p0lke brakiem szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#historiezjanuszexu
#januszex #pracbaza #p0lka
  • 35
@Polnischefuhrer: wykładanie towaru to praca, którą najlepiej wspominam za małolata ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba nigdzie bardziej nie leciałem w #!$%@?, z ziomeczkiem zatrudniliśmy się przez agencje do 5-literowego sklepu, który powoli znika już z map Polski. Była to oczywiście umowa zlecenie. Chodzilismy tam, gdzie akurat była potrzebna pomoc. Często zdarzało się jednak, ze w jednym sklepie byliśmy przez okres np. 2 tygodni. Mieliśmy taką swoją listę
@Polnischefuhrer: 1.5 roku "pracowałem" przy wykładaniu towaru w sklepie i polecam każdemu, bo to uczy jakimi niewolnikami są niektórzy ludzie. Jako obsługa klienta pracują na zmiany od 6-22 przez 5 lat, niektórzy nawet jubileusz, dziesięciolecie #!$%@?ą w tych gówno korpo za psie pieniądze. I ból dupy jaki się u nich generuje jak ktoś dostanie 100zł brutto podwyżki a pracuje kilka miesięcy jest niesamowity. Wracając do wykładania towaru, to w pewnym momencie
a czego oni oczekują, robota jest tylko przykrą konieczność, by zdobyć pieniądze na swoje cele i tyle.


@77023: Nie wiem jak można wykonywać zawód, którego się nie lubi, ale w którym można dobrze zarobić.
No i pracodawca zapewne oczekuje pełnego zaangażowania pracownika, niezależnie od wysokości płaconej pensji.