Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: Miałem 14 lat i takie poczucie bycia innym od całej reszty społeczeństwa, nie kumałem o co kaman z żałobą po tym starym dziadzie. To poczucie odrealnienia pojawiło się u mnie jeszcze dwa razy, po Smoleńsku i teraz w czasach bezobjawowej pandemii. Na szczęście mamy internet i można się pocieszyć, że jednak nie jesteśmy jedynymi ludźmi, których nie #!$%@?ło;)
  • Odpowiedz
@Stallion45: A co do smoleńska to mam inną anegdotę xD otóż pamietam że to była sobota i mój kolega miał wtedy zaplanowana osiemnastkę. Lokal zamówiony, wszystko naszykowane a tu znalazła się koleś którzy powiedział że nie przyjdzie bo jak to tak świętować kiedy taka żałoba xD po rozmowie jednak zdecydiwał sie przyjsc, ale powiedział że nie bedzie tańczyć. Jednak po kilku kieliszkach było mu już wszystko jedno i wywijał w najlepsze
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: Ja też nie byłem świadom, że to dupochron pedofili, ale nie rozumiałem czemu wszyscy tak płaczą po jakimś dziadku tylko dlatego, że łazi w śmiesznych ciuszkach. Było mi nawet głupio i nie dzieliłem się z nikim swoimi przemyśleniami, a teraz cudowne uczucie dające mega kopa dla poczucia własnej wartości, że się miało rację gdy większość błądziła. Z covidem będzie za kilka lat dokładnie tak samo
  • Odpowiedz
@Trujok
@eugeniusz_geniusz Byłem na tamtym meczu. Nagle w okolicach boiska zrobiło się jakieś poruszenie, potem spiker ogłosił że zmarł papaj a stadion zaczął skandować "przerwać mecz". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że w tamtym momencie Lech przegrywał 0:1 i mecz kompletnie mu się nie układał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: ja byłem wtedy na studiach, jak papież umarł to akurat bylem u kumpla i trochę tam piliśmy i przyszła jego mama i mówi, że papież umarł i żebyśmy trochę powagi zachowali. Wraz z papieżem umarła impreza... w jego domu. Poszliśmy do drugiego kumpla kontynuować picie i granie w singstara.

Słyszałem o ludziach, którzy przestali się bawić na weselach - nawet mi ich nie żal. brak mi słów, ale może faktycznie
  • Odpowiedz