Wpis z mikrobloga

Tu wpisujcie najbardziej niezrozumiałe gówna w polskim rapie. Ja od siebie daję rapera problem. Jedno i to samo w kółko, koles z 10 lat juz rapuje a #!$%@? się z bitu jak sebki z technikum freestylujace na tylach autokaru podczas wycieczki do Zakopanego. Mozesz odpalic 2 losowe piosenki i masz 95% szansy na to że będą o tym samym. W #pracbaza pracujemy obecnie ze sztuczną inteligencją wiec wrzucilem teksty z ich paru płyt i tak o to napisałem generator tekstow problema. Mam jeszcze parę rzeczy do poprawy ale w przyszlym tygodniu bedzie gotowy. Zdążył napisac już taka perełkę XDDDD

Wchodzę do fury i wciskam gaz
Ona pali z rury ja walę kwas.
Przechylam butle-eee
Ona bierze rum ja czystą wódkę
Lamborghini się rozpływa
Jedzie policja także sie zmywam

#programowanie #muzyka #polskirap
Niedoszly_Doomer - Tu wpisujcie najbardziej niezrozumiałe gówna w polskim rapie. Ja o...

źródło: comment_1617131509WO2h4vbJr75fIVxeeaFaHy.jpg

Pobierz
  • 101
@Niedoszly_Doomer: swego czasu pro8l3m #!$%@?ł bo Oskar nawijał jak typowy sebiks jednocześnie poruszając ciekawe tematy i robiąc to na nowoczesnych bitach steeza. Ten kontrast był zajebisty, takie numery jak TATP, moneymaker, TOAST czy Dr Melfi to było złoto. Ale to co się stało później to jakaś pomyłka. Gość nawija jakieś losowe teksty prawie na fristajlu bo zauważył że słuchacze już zwracają uwagę tylko na stylówę. Straszliwy cringe łapie przy tych nijakich
@xydeN-: Ja z rapu to głównie niemiecki i wschodniosłowiański (Ukraina/Rosja). Czasami zdarzy się coś innego zachodnioeuropejskiego jak np. Francja i to jest przepaść w porównaniu do Polski. PNL znam, fajnie tworzy.

Zachód już danwo nas w produkcji filmów i muzyki prześcignął o lata.