Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007 ubóstwo menstruacyjne @kt13: o #!$%@? xD ubóstwo menstruacyjne xD Jak kogoś nie stać na takie rzeczy to na 100% dostaje różne zasiłki i zapomogi.


@edgar_k Ty wiesz, że istnieją nastolatki, które z tych zasiłków mogą nic nie dostać? Słyszałam o pato rodzinach, gdzie dzieciak musiał prać jednorazowe podpaski, albo używać papieru w szkole. Super śmieszny temat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: a jak nie popieram nierówności w zakresie emerytur, to mogę też nie popierać nierówności spowodowanych menstruacją, czy dla wykopka #!$%@? kobiet to zasada i "ani kroku w tył"?
Jaką skończoną ku**ą trzeba być, żeby wymagać wyższy wiek emerytalny dla mężczyzn i jeszcze wymądrzać się co do tego, jak to jest że mężczyźni mają krótszą średnią wieku życia?


@Xtreme2007: ale kto właściwie tak twierdzi? Dla was prawiczków wszystko jest tylko wojną płci, a refundowanie podpasek to kolejny feministyczny cios dla mężczyzn? Kto się wymądrza i w jaki sposób to robi o średniej długości wieku mężczyzn? Czy to też idzie w
@Xtreme2007 ubóstwo menstruacyjne @kt13: o #!$%@? xD ubóstwo menstruacyjne xD Jak kogoś nie stać na takie rzeczy to na 100-218274016ostaje różne zasiłki i zapomogi.


@edgar_k Ty wiesz, że istnieją nastolatki, które z tych zasiłków mogą nic nie dostać? Słyszałam o pato rodzinach, gdzie dzieciak musiał prać jednorazowe podpaski, albo używać papieru w szkole. Super śmieszn

@MrsRobinson: i od tego są odpowiednie służby i dbanie o potrzeby dziecka, nie tylko menstruacyjne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kiedy nie masz argumentów skieruj temat na swoją cipe @oszty: zawsze mogą zmienić płeć i będzie po problemie tak preferują kobiety że strajku kobiet i będą mieć zasiłki zapomogi a nawet mieszkanie socjalne