Wpis z mikrobloga

"Mały modelarz" - zestaw dla samotnych singli... albo takich zaraz przed rozwodem! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Żona znajomego modelarza gdy zobaczyła to zdjęcie odpowiedziała tylko "widzę że jednak może być gorzej"! XD - Oczywiście zawsze może być gorzej! ( ͡º ͜ʖ͡º) Skala tego cacka to 1/35, długość ok. 4,5 metra, jest to USS Arizona, została wykorzystana do nagrania ujęcia z katastrofy i wysadzona w tym celu. Więcej jej zdjęć znajdziecie w tej galerii. Przy okazji pozdrawiam wszystkich modelarzy i ich żony! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#modelarstwo #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #statki #okrety #morze #marynarkawojenna #wojsko
Zwiadowca_Historii - "Mały modelarz" - zestaw dla samotnych singli... albo takich zar...

źródło: comment_1617217463AD71hx9sJu9g0ChVGMyeGM.jpg

Pobierz
  • 30
Pamiętam jak sam zacząłem przygodę z Małym Modelarzem jak miałem 12 lat. Szybko sobie uświadomiłem że dla małych dzieci to on nie jest :D ale wytrwałość i pasja wygrały a teraz w wolnej chwili robię takie rzeczy (i wbrew panującej opinii o modelarzach mam żonę i prowadzimy szczęśliwe małżeństwo)
dariusz-filipek-plewiska - Pamiętam jak sam zacząłem przygodę z Małym Modelarzem jak ...

źródło: comment_1617255014dnqUxSwbPmVwU1MsqDZ1Oi.jpg

Pobierz
Ciekawe co czuje taki modelarz jak jego "dziecko" musi zostać wysadzone.


@wipok: Czuje przypływ gotówki. To w tym wypadku praca jak każda inna, tak jakby kucharz miał się przejmować że ktoś zje jego idealnie uformowanego mielonego.