Wpis z mikrobloga

@AndzejGolara: PAD swoim podpisem dal na tvp 2mld pln co roku przez 5 lat, czyli lacznie bedzie to 10mld pln. Do tej kwoty jeszcze bardzo daleko. I to jest w sumie mega smutne, bo jednak Owsiak taka kase wykorzystalby 100x lepiej niz Kurski.
  • Odpowiedz
@c_t_bolton: tyle, ze kasa na kurskiego idzie na wygranie wyborow, a Owsiak by jednak cos dobrego w Polsce zrobil, a pisowcy maja to w pompie, bo liczy sie tylko wladza. Ale ja to wiem, ty to wiesz, pisowskie *#&$^#(&#$ tez wiedza.
  • Odpowiedz
@dis_gon_b_guud pięknie na tym wykresie widać początek rządów obecnie rządzącego obozu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby nie patrzeć to można wywnioskować, że ludzie się bogacili i było ich stać na podzielenie się pieniędzmi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jakieś dowody? Czy tak każdemu dupę #!$%@? jak ubek? :)


@czopek-wykopek: Ubekiem to mógł być Jurij, ja nie jestem komuchem który w demokratycznie państwie kwestionuje demokratycznie wybraną władzę, pewnie mu się marzy powrót do starych "dobrych czasów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i człowiek który w życiu jednego dnia uczciwie nie przepracował ma majątek (na żonę) którego taki maluczki jak ty nigdy nie osiągnie, brzmi legitnie (
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Pojawiają się głosy od zwolenników rządu by kasę przeznaczyć na covid. Proponuję jednak w tym roku lub następnym skupić się na zdrowiu psychicznym Polaków i zainwestować zebraną kwotę w media niezależne od pis lub rekompensację podatku reklamowego.
  • Odpowiedz