Wpis z mikrobloga

@Kanarynka spoko to by było gdybyście razem pojechsli do niego ale widocznie sie ciebie wstydzi czy coś, tak czy inaczej takie ekscytacje przeżywają pary ze średnią wieku około licealnego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Niebieski po 3-4 miesiącach związku woli jechać do dziewczyny, zamiast spędzić święta z własną rodziną, którą zna wiele lat. Ktoś powie - jego wybór, jego sprawa i oczywiście to prawda. Natomiast widzę jak moja rodzina się cieszy z faktu, że mogą mnie zobaczyć i ze mną porozmawiać i nie chciałbym im tego zabierać dla dziewczyny, z którą jestem krótki okres czasu.

Z szacunku do tego ile im zawdzięczam wolałbym jednak
  • Odpowiedz
@tbhilt co zrobisz, op pantofel, pewnie ma już stosowny asziwment odblokowany. Teoretycznie się mówi, że święta to czas na spędzanie go z rodziną. Jeszcze rozumie jakby alternatywa było ruchanie, ale no jak bez tego to op albo się wstydzi albo wiadomo co. No i jak patrzę na ten potężnie długi okres znajomości to już w ogóle utwierdzam się w pewnym przekonaniu o niebieskim
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Rozumiem, klasycznie rodzina niebieskiego pewnie jest najgorsza i są złymi ludźmi bo na wykopie jest dziwna zasada jechania po rodzinach i mówienie, jacy to oni staroświeccy i źli. Zadałaś pytanie to odpowiedziałem i zargumentowałem, co Ci nie pasuje, że taki ton odpowiedzi?

@Bakuaku: Szczerze? Szkoda strzępić ryja. Masz rację ale co z tego, skoro faceci już w 3-4 miesiacu związku tracą głowy dla kobiet.
  • Odpowiedz
@tbhilt: anie znam jego rodziny, mówię tylko, że jego rodzina to nie twoja rodzina. Odniosłeś się do swojej sytuacji porównując ją do sytuacji niebieskiego i się dziwisz że sie nie zgadzam xD
+ może teraz nie jest to powazny związek, ale chyba takie sytuacje nas zbliżają, i będzie nas więcej łączyć. Nie prawdaż?
  • Odpowiedz