Wpis z mikrobloga

@tbhilt: to szkoda, że nie zawdzięczasz rodzinie jakiegoś porządnego wykształcenia. "okres czasu" to pleonazm, a "donikąd" pisze się łącznie.
co do twoich i twojego kolegi komentarzy, to skażenie wykopową mizoginią jest potężne jak promieniowanie na dachu elektrowni w Czarnobylu. chłopak SAM zdecydował się spędzić święta z dziewczyną, na której jej zależy, ale on "daje się odciąć od rodziny" XD co tam, że może on nawet nie miał ochoty tam jechać, może
  • Odpowiedz
@good_excuse: O, jak mi pojechałaś, brawo Ty.

Ta cały mój profil przejrzała XD No nie wiedziałem, że jmuhha robi zarzutki, zorientowałem się po, jak mi chcesz jeszcze dowalić i pokazać, jaka to Ty jesteś super, najlepsza i och ach?

Btw. swoim komentarzem wniosłaś całe zero, gratuluję.
  • Odpowiedz
@tbhilt: U mnie w domu na święta tez nie zawsze spędzało sie swieta z rodzina i musze powiedziec, ze milo wspominam ten czas, kiedy zamoast jezdzic po ciotkach i wujkach, mogliśmy sie skupic na swojej rodzinie. Jakos nigdy nie konczylo sie tak, ze matka jechala do siebie, a ojciec do siebie.

Szczerze mowiac, ja w zeszlym roku pierwszy raz spędziłam swieta bez rodziny, we 2, i bylo naprawde w porzadku ;)
  • Odpowiedz
@cirael: No i prawidłowo. Fajnie, że mogliście spędzić czas z rodzinką, a rok temu razem (zakładam, że z powodu wirusa).
Oesu, nie oceniam tego negatywnie tylko moim zdaniem (podkreślam, bo użyłem tego stwierdzenia) skupienie się na różowej w tak krótkim czasie nie jest dobre. Zobacz jak ona odpisuje bo momentalnie się na mnie rzuciła z kłami za to, że mam inną opinę.

Przeczytaj proszę raz jeszcze co napisałem:

Niebieski po 3-4
  • Odpowiedz
@rbk17: ale jakie postawić? On sam wyszedł z tą propozycją. Ja w ogóle nawet o tym nie pomyślałam!

@tbhilt: powtarzam po raz kolejny xd niebieski w nic się nie wpakował, bo sam podjął taką decyzję jak mu powiedziałam, że będę siedzieć w domu na święta. Nie miałabym problemu sama zorganizować sobie czasu. XD ale no tak, wiadomo. Przecież p0lka potrzebuje zeby niebieski dawał jej całą swoją uwagę, bo sama się
  • Odpowiedz