Wpis z mikrobloga

Najlepsze są castoramy. Wymysliły sobie że będą zamknięte ale przy drzwiach jest kasa i sobie mozna podejsc z telefonem i pokazać pracownikowi co się chce. Pracownik po otrzymaniu takiej informacji biegnie na sklep i przynosi do okienka zamówiony towar. Efekt? 100 ludzi stoi w kolejce do okienka zamiast rozejść sie sklepie xD czy ktoś zatrzyma tę karuzelę smiechu i ten kretyński rząd?
#koronawirus
  • 32
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: To jest właśnie genialne zarządzanie pandemią wg. pisdu, wprowadzić coś ale bez jakiegokolwiek logicznego przemyślenia tematu, i wychodzą potem takie kwiatki, że osadnicze ich decyzje robią więcej szkody niż pożytku xD Srać mi się chce jak na to wszystko patrzę.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: na szczęście w Leroyu wystarczy mieć kartę "pro" i można spokojnie szwendać się po hali ( ͡ ͜ʖ ͡) Gdyby nie to, byłbym w czarnej dupie z bramką zabezpieczającą dla malucha - a tak to już stoi i działa idealnie.
  • Odpowiedz
Szanuje ludzi którzy wiedzą co chcą kupić i potrafią to zamówić bez patrzenia. Ja jak chodzę do sklepów tego typu, to nie wiem jak się nazywa to czego potrzebuje, nie mówiąc już, że nie wiem czy w ogóle takie coś istnieje.

@Tasde: a idź kuźwa, ostatnio poszedłem, wyjaśniłem gościowi co robię i co bym potrzebował. A ten do mnie "ziomek no jasne, bierzesz to i to z alei 10, potem na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: a czemu te 100 osób nie złożyli zamówienia w internecie i nie przyszło po odbiór tylko?

Nie żebym bronił rozwiązania czy zakazu. Jakbym zobaczył taka kolejkę to bym wrócił do domu, zamówił w i trrnedie, poczekał na informacje jak jest do odebrania i elo.
  • Odpowiedz