Wpis z mikrobloga

@nkrystian: @muto: mojego 9 Pro mieli wysłać wczoraj. Dostałem info, że paczka czeka na odbiór kuriera o 16:45.
Przed 23:00 już dałem sobie spokój, bo przecież bez szans o tej godzinie...

Tymczasem dziś o godz 0:47 zmienił się status mojej przesyłki na "Wysłano" :O
A teraz mam:
Przekazano do doręczenia 07.04.2021 4:35

()
@deafpool: mojego nadali 2021-04-07 o 08:18 i wysyłka Pocztexem Ekspres 24, więc dojdzie raczej jutro, chociaż nawet jak pytałem wczoraj około północy to mówili, że jeszcze dzisiaj dojdzie
@muto wziąłem czarny mat. W zestawie jest dość cienkie etui, też czarne. Muszę kupić jakieś grubsze, bo przy upadku raczej to fabryczne nie ma wiele się zda. No ale fajnie że jest.
To mój pierwszy OnePlus. Przesiadłem się że starego honora i stwierdzam że nowy telefon jest ogromny.
Nie ma szans na ściągnięcie kciukiem górnej belki, choć mam wielkie łapy. Ekran 120hz to bajka. Po przełączeniu na 60hz aż boli głowa, straszna
@deafpool: wziałem też czarny mat i jestem ciekaw jaki będzie. To mój trzeci Oneplus i przesiadam się z OP8Pro, bo liczyłem, że będzie mniejszy trochę i minimalnie podobno jest + nie ma problemów z zielonym ekranem, a krawędzie też łagodniejsze. U mnie dużej zmiany nie będzie, ale zawsze coś nowego. Co do case'a to wydaje mi się, że ten może wystarczyć patrząc co potrafi znieść sam telefon bez obudowy (https://www.youtube.com/watch?v=Dc2SonFavYQ&ab_channel=GuptaInformationSystemsin%E0%A4%B9%E0%A4%BF%E0%A4%82%E0%A4%A6%E0%A5%80).
  • 1
@deafpool no to tak, kurier wczoraj przywiózł paczkę koło 11. Też wybrałem czarny mat i bardzo mi się podoba :3 Po jednym dniu użytkowania mam mieszane uczucia. W sensie nic nie mam do samego telefonu, który ma super wyświetlacz, bardzo sprawnie chodzi, nienajgorszy aparat i oxygen os <3 No ale przesiadłem się z Mi 9 i wydaje mi się że mogłem jeszcze rok poczekać ze zmianą telefonu, bo nie czuję aż tak
  • 0
@deafpool a powiem Ci, że jestem coraz bardziej przekonany do telefonu. Wydaje mi się że SOT to też około 5h u mnie. Mega mi siadł Oxygen OS. Od ostatniego postu trochę się zmieniło, przestaję mieć mieszane uczucia i jestem coraz bardziej zadowolony z zakupu. Tak jak Piszesz, oby poprawili zużycie baterii bo to jest tragedia. Moja dwuletnia Mi 9 lepiej trzymała.
@muto: @nkrystian: jeszcze taka ciekawostka. Ekran miał być ze zmienną częstotliwością od 1hz do 120hz.
W opcjach programisty można włączyć opcję wyświetlania częstotliwość odświeżania.
Zawsze jest 120 hz. Nie ważne czy czytasz, czy nie dotykasz telefonu czy też zablokujesz ekran. Zawsze jest 120hz. #!$%@? to, a miało niby oszczędzać baterię. Piszą też o tym na forum OP.
Dziś przyszła aktualizacja 11.2.3.3.
mi się nie poszczęściło. Telefon ma zielony ekran, a prawa słuchawka w budsach trzeszczy/szumi, więc muszę wymienić cały zestaw. I to prawda odnośnie baterii, bardzo słabiutko, ale pewnie poprawią softem i przynajmniej mega szybko się ładuje. Jeszcze tylko jest to opóźnienie między naciśnięciem migawki w aparacie, a faktycznym zrobieniem zdjęcia, a poza tym bardzo przyjemnie się korzysta i jestem mega zadowolony, liczę tylko, że szybko odeślą nowy