Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Bardzo ładne bajki. Ale opowiadaj je kolegom ze skłotu przy strzykawce helupy proszę. Bo ze stanem faktycznym to one oczywiście nie mają zbyt wiele wspólnego.

@LajfIsBjutiful kojarzę Cię jako jednego z najbardziej aktywnych użytkowników tagu #przegryw i tych wszystkich discordów. Rozumiem, że brak dostępu do samic mógł doprowadzić Cię do pewnej desperacji, ale z całą pewnością nie poprawisz swojego życia wierząc w jakąś ruską propagandę skierowaną do debili xD

No
  • Odpowiedz
@sEB-q: To aż trochę przerażające, jak łatwo manipulować niewykształconymi ułomami. Kilka prostych chwytów erystycznych i będziesz w stanie wytłumaczyć równie dobrze, że 3 Rzesza w teorii była wspaniałym państwem, a zakłada Żydów i Słowian to nie był prawdziwy narodowy socjalizm xD
  • Odpowiedz
@sEB-q: Jeśli dla Ciebie zdania "ZSRR jak na swoje czasy i poziom zamożności miało całkiem dobrą opiekę zdrowotną" i "ZSRR to wspaniały kraj i miał wspaniały ustrój" są równoważne to nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować XD
  • Odpowiedz
Ale opowiadaj je kolegom ze skłotu przy strzykawce helupy proszę.


@amantadeusz: ok

kojarzę Cię jako jednego z najbardziej aktywnych użytkowników tagu #przegryw i tych wszystkich discordów.


Ciekawe co taki wygryw jak ty szukał na tagu przegryw i dlaczego buszowałeś po przegrywowych discordach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Swego czasu założyłem tag #p0lka, a potem wbiłem na discorda przegrywów i w ramach pewnego eksperymentu starałem się ich przekonać, że za całe ich zło odpowiadają polskie kobiety. Stąd kojarzę najpopularniejszych udzielających się tam wykopków.

@Vegas8: Szkoda tylko, że poziom zamożności ZSRR był skrajnie niski, podyktowany patologiami wynikającymi wprost z założeń gospodarki socjalistycznej. Kongo albo Wenezuela też zapewne mają jak na swój poziom zamożności całkiem dobrą opiekę zdrowotną.
  • Odpowiedz
a potem wbiłem na discorda przegrywów i w ramach pewnego eksperymentu starałem się ich przekonać, że za całe ich zło odpowiadają polskie kobiety


@amantadeusz: czemu miał służyć ten eksperyment? czy się udał? dlaczego postanowiłeś go wykonać?
  • Odpowiedz
  • 18
@amantadeusz Szczerze mówiąc nie chce mi się dyskutować teraz na temat związku radzieckiego, nie lubie po prostu takiego zerojedynkowego myślenia. To że ktoś pochwali jakiś element ZSRR nie znaczy że jest komunistą i wzdycha do tego ustroju xD To samo zresztą obserwuje z Pisem, Pis bad wiec wszystko co robi jest z automatu zle i nie można przyznać że jakieś działanie było dobre bo zaraz jest się Pisowcem XD i nie, nie
  • Odpowiedz
@amantadeusz: ciekawe insynuacje, na brak dostępu do samic(y) nie narzekam :) z tego też powodu nie jestem uczestnikiem discordów, bo mnie tam nie chcą, zresztą i tak dość czasu juz tracę tutaj. I w żadną ruską propagandę nie wierzę.
To że pochwalam jakieś części socjalizmu nie znaczy, że jestem fanem komunizmu.

Jak pomyliłem jakieś terminy to sorki, nie jestem ekspertem.
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie chce mi się dyskutować teraz na temat związku radzieckiego, nie lubie po prostu takiego zerojedynkowego myślenia. To że ktoś pochwali jakiś element ZSRR nie znaczy że jest komunistą i wzdycha do tego ustroju xD


@Vegas8: Problem w tym, że tutaj prawda nie leży po środku i @Niski_Manlet po prostu perfidnie kłamie na temat opieki zdrowia w ZSRR. Licząc właśnie na to, że większość ludzi nie interesują takie zagadnienia
  • Odpowiedz
czemu miał służyć ten eksperyment?


@Niski_Manlet: A przeczytałem sobie wtedy Memes In Digital Culture Limor Shifman i byłem ciekawy jak to się potoczy na polskim gruncie.

czy się udał?


@Niski_Manlet: Moim zdaniem, patrząc na proporcję wysiłków do efektów, jak najbardziej tak.
  • Odpowiedz