Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: serio nie ogarniam tego hejtu na Hołownie. Jeszcze bym zrozumiał jakby nie chciał się szczepić. Dali możliwośc rejestracji dla wszystkich, wycofali się z tego, ale ci, którzy dostali bliskie terminy zostali - a do tych się Hołownia zalicza - resztę przesunęli.

Skrytykował burdel z rejestracją i miał rację. To co? Moja mama tez ma zrezygnować z terminu (grupa 50+), bo równiez jak on uważa, że mamy burdel z rejestracją?
Zastanawiam się, kto tam rządzi. Myślałem, że młodzi mają tam więcej RiGCzu, a okazuje się że są gorsi od Schetyna. Jeszcze się okaże, że PO za Schetyną będzie tęsknić.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Jeśli mnie pamięć nie myli, to reportaże i analizy mówiły o tym, że pozycja Budki nie jest silna i cały czas go kąsa środowisko Schetyny. Osobiście jestem bardzo negatywnie zaskoczony tym, jak słabym liderem okazał się być Budka. Nie dość, że
Nawet przy aborcji długo im się zeszło, żeby zając konkretne stanowisko.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Aborcja jest ciekawym przykładem chaosu w PO. Wykop dokonał gwałtownego skrętu w lewo po październiku 2020 i wytworzyła się tutaj mała bańka społeczna, w ramach której wszystkim wydaje się iż cała Polska popiera legalną aborcję. Nawet pojawiały się domagania wprowadzenia tego postulatu poprzez posłów opozycji, choć nigdy to nie było w programie ich partii.

Tymczasem PO konsekwentnie trzymało się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiccoloGrande:

Hołownia jest dzbanem bez instynktu politycznego. Mógł to pięknie odwrócić nie szczepiąc się i wytykając pisowski burdel, to pozował z "dyplomem dzielnego pacjenta". Pewnie że nic złego nie zrobił, ale jakie to ma znaczenie? Było oczywiste że go zgrillują.
A PO? Zabiera im mnóstwo wyborców więc też po nim jadą - normalne.
@Pituch jakby twoja mama była liderem partii która się bije o wejście do sejmu to powinna była przemyśleć czy się szcepic w takiej sytuacji, ogólnie to co zrobił Hołownia to nic złego Ale politycznie na pewno błąd
@Jabby: @stan-tookie-1: Sam stałem na stanowisku, że zaszczepienie się Hołowni było błędem politycznym i wystawianiem się na strzał, nawet tu o tym pisałem, ale dostrzegam, że dynamika tej sytuacji zaczęła grać na jego korzyść. Z pewnością nie było to planowane, ale ma miejsce. Nie tylko tu, na Wykopie, ale i na FB ludzie w przeważającej większości stają w jego obronie.
Hołownia został postawiony w opozycji zarówno do PISu, jak i