Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ależ mnie irytują #rozowepaski...

Holandia - wychodzę jako pierwszy z pociągu i przepuszczam dziewczynę. Ona do mnie odpowiada, żebym ja pierwszy przeszedł z ogromnym szacunkiem i entuzjazmem w głosie czekając wręcz 3-5 sekund kiedy wychodzimy jako pierwsi z pociągu nie zważając na innych. Mnie polaczka. Szok i niedowierzanie którego nie zaznałem w Polsce.
Polska - ustąpiłem 10 dziewczynom jako pierwszy. ŻADNA nie zwróci na to uwagi nie dziękując a idzie dalej.

Dlaczego Polki są tak rozksiężniczkowane? Serio równość płci powinna nastąpić jak najszybciej. Bo naprawdę tu już się dzieje ogromna przesada pod tym kątem. Współczuję niektórym niebieskim paskom. To samo mam z siostrą. Zrób to, zrób tamto. Bo ja nie umiem. Mówię, że nie. Rodzice mówią żebym pomagał. Robienie krzywdy goni robienie krzywdy. Mi już wystarczy masturbacja szczerze mówiąc, nie mam aż tak wysokiego libido w wieku 30 lat.

#redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606b50866e34ba000a4115a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Też to zauważyłem i wydaje mi się ta cała księżniczkowatość kobiet jest dla nich samy autodestrukcyjna na dłuższą mete. W moim otoczeniu masa fajnych ogarniętych facetów zrezygnowała z szukania kobiet do związku bo jeśli bo co z tego że jesteś nie brzydki i ogarnięty życiowo skoro nie jesteś chadem to kobiecie się wydaje że może grać księżniczkę i traktować cię jak podczłowieka. A potem w wieku 35 lat samotna matka