Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tu ktoś z dochodem pasywnym? Albo takim prawie pasywnym że tylko raz na jakiś czas trzeba coś zrobić a kasa leci sama?

Ile na tym zarabiacie? Oraz co mniej więcej robicie?

Ja zarabiam na forach tematycznych, głównie gier. Pieniądze idą z reklam. Sam doglądam tylko serwerów i czasami podpiszę jakaś umowę z kimś kto chcę się reklamować, treściami zajmują się administratorzy którzy robią to za darmo. Średnio wychodzi mi z tego jakieś 1500zł miesięcznie za kilka godzin pracy, maksymalnie było trochę ponad 3k.

Pytam na anonimowych bo tu można odpowiadać anonimowo.

#biznes #finanse #dochodpasywny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606dd5160a3941000ab1c41b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
SystematycznaŻona: Dam Ci radę. Proszę zapamiętaj. Nie ma czegoś takiego jak dochód pasywny. Wszystko jest dochodem mniej lub bardziej aktywnym, tylko czas pomiędzy wysiłkiem a otrzymaniem tego dochodu może mieć różne ramy. Czy chciałbyś mieć dochód z nieruchomości, czy z akcji czy z czegokolwiek to najpierw musisz poświęcić pewna ilość czasu na naukę i zapoznanie tematu, a następnie juz ciągle trzymać reke na pulsie pilnując swojego źródełka dochodu. Nie ma tu