Wpis z mikrobloga

Red Dead Redemption 2 ma najładniejsze i najbardziej realistyczne efekty pogodowo-cząsteczkowo-wolumetryczne jakie kiedykolwiek widziałem w grach.

Mgła w oddali zalegająca w dolinie za pagórkiem rozpraszająca światło księżyca - nigdy czegoś takiego nie widziałem
()

Co to by było jakby jeszcze dodać tam ray tracing xD

#rdr2 #reddeadredemption #gry #pcmasterrace
MarteenVaanThomm - Red Dead Redemption 2 ma najładniejsze i najbardziej realistyczne ...

źródło: comment_16178794374wIxlqpIPHMDHUa4gtM8jA.jpg

Pobierz
  • 16
@MarteenVaanThomm: efekty piekne, ale brak logiki uderza mocno i troszke psuje koncowy efekt, mowie o stanowczo zbyt czestych deszczach na putyni, czy czesto 'oslepiajacym' wrecz swietle ksiezyca (ehhh... te przeprawy wozem z bimbrem w parne/mgliste, ksiezycowe noce w okolicy Kamasy....)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarteenVaanThomm: RDR to obok GTA ich najważniejsza franczyza, a nad RDR2 pracowali chyba z 10 lat, gra jest ogrmna, genialna, była hitem, serio myślisz, że po prostu ją wydali i koniec? ¯\_(ツ)_/¯
Patrząc na to co robią z GTA5 można wyciągać jakieś wnioski co do ich strategii. Oczywiście nigdzie nie powiedziałem że to potwierdzone info, albo że kuzyn mojego wujka myje okna w biurze Rockstara i stąd mam przecieki - to