Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak każdy gada o Lidze Europy że "OoooOOo, bo JAk wYgRAsZ tO zAgRASz w lIdZE MIsTrZów". Na ja #!$%@?, #!$%@? z pucharem - ważne by zagrać 6 meczów w Lidze mistrzów i zostać rozjechanym typu 7:0 w stylu Schalke. Przynosi to splendor, chwałę i dobrą markę w Europie( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki Arsenal byłby przeruchany przez losowe 3 inne kluby z LM, ale eksperci byliby bardziej dumni niż z wygranie LE. Umniejszanie wagi Ligi Europy jest żałosne i pokazuje wszystko co jest nie tak w dzisiejszym footballu.
#mecz #le #lm
#pilkanozna
  • 11
@shhocker: Jedyne co zrobili to uwiązali jedne rozgrywki do drugich. Nikt nie mówi o wygraniu Pucharu a o tym że za rok zagrają 6 meczy w LM. Nie podoba się to, często ciekawsze mecze były w LE
@TheVice: no ale taka jest prawda, póki LE nie dawała awansu do LM to można zobaczyć kto wygrywał/grał w najwyższych fazach, od momentu wprowadzenia awansu do lm trochę się to zmieniło i te "duże" kluby z bogatych lig nagle jakoś nie mają tych rozgrywek w dupie
@PaNik: Zrobiły sobie poboczny puchar do awansu - szczerze wolałem brak awansu do LM, wtedy było widać kto gra w #!$%@? z kibicami. Zresztą LM też może być ciężarem, idealnym przykładem było np Gladbah i Rose którzy tak bardzo nie chcieli grać tego dwumeczu z City bo groziło im tylko ośmieszenie.