Wpis z mikrobloga

Tak wyglądała mapa stanu budowy dróg szybkiego ruchu kiedy Kubica kończył swój drugi sezon w F1.

Człowiek już zdążył zapomnieć, jak to wyglądało, szybko przywyka się dobrego. Można narzekać na dziury w sieci drogowej tu i ówdzie, ale nie da się zaprzeczyć, że przez te 14 lat wykonaliśmy gigantyczny skok.

#infrastruktura #drogi #polskiedrogi #polska #motoryzacja #ciekawostki #kiedystobylo
kormikez - Tak wyglądała mapa stanu budowy dróg szybkiego ruchu kiedy Kubica kończył ...

źródło: comment_1617953985iiBDn3MTxZZ2eBkK57vA9e.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@darkdancerr: szczecin - bialogard - jest w miare spoko
pozniej lipka - bialogard koszalin
koszalin - sianow - lipa na maxa
sianow i dalej - calkiem niezle az ...
przed rumia - jedno pasmowka na jakims nasypie XD jak spadniesz to na pole i oczywiscie jeden pas
a pozniej 50km/h na dwupasmowce juz w rumi XD
  • Odpowiedz
@kormikez: oj Panie Mirek, aleś mi dzień zrobił na plus! Zbieram te mapki od lat i żałowałem od dawna, że tak późno zacząłem je zapisywać. Właśnie zyskałem referencję o kilka lat starszą niż miałem do tej pory zapisaną!


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wyjazd z miasta, lezy wiadukt, duzo rond

po biesiekierzu jest juz spoko


@deni28s: jakim Biesiekierzu. Od Koszalina w stronę Szczecina masz przecież ekspresówkę. Przez miejscowości o których piszesz jeździło się przed ukończeniem s6.
  • Odpowiedz
@kormikez: A weź teraz porównaj stan polskich krajówek, które służą większej ilości kierowców codziennie.
Nie zmieniło się nic. A w sumie jest gorzej, bo przez te 14 lat pojawiło się w pi*du nowych dziur na jezdni i 0zero nowych obwodnic.
A szkoda strzępić ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz