Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w biedrze i jakieś p0lki na kasie mówią między sobą: "gdzie ten nowy ochroniarz?". No i przyszedł, taki pryszczaty zachukany anon. Ta jedna go woła: "chodź no tutaj!". Nie po imieniu, tylko jak do psa. Bo pan tutaj kupił mięso (a była tego cała masa ze 30 paczek) i zapomniał pieniędzy. "Weź to odłóż do swojej kanciapy" - z takim pogardliwym spojrzeniem.
Ja wiem, że to jego praca, ale już widać, że chłopak będzie miał tam #!$%@? z tymi karynkami. W takich momentach cieszę się, że robię w it na zdalnej. Chyba bym się #!$%@?ł, jakbym miał codziennie spędzać tyle godzin z tymi witaminkami.
#przegryw #biedronka #p0lka #oswiadczenie
źródło: comment_1617970193eBzAzImQrK41HSskh0ByFJ.jpg
  • 12
@erebeuzet: Ta biedronka jest specyficzna. To jest pierwsza wybudowana w mieście i nie wygląda jak te nowoczesne, duże zbudowane w ciągu ostatnich lat. Jest mała, zapchana, co chwila ktoś tam coś #!$%@?, żulem tam kradną, sam byłem ostatnio świadkiem jak ekipa 2 młodych sebixów chciała zawinąć finlandię, ale powstrzymała ich kasjerka xD Odłożyli flachę i w nogi xD Jakby anon na nich wyskoczył to by raczej mieli #!$%@?. Także luzów to
@BigKahunaDick: raczej związane to jest z brakiem dynamiczności. Mam kumpla: niski, chucherkowaty, ale ma takie gadane, że ja #!$%@?ę. Gdy ktoś go skrytykuje to go wyśmieje, po prostu ma #!$%@? i gasił niejednego cwaniaka. Oczywiście z racji wyglądu nie ma on szans u p0lki, ale w takiej pracy by sobie poradził spokojnie i nie pozwalał wejść na głowę. A jak anona spojrzenie już z daleka mówi "nie bij mnie" to go
@WaltherW: Znałem takiego chlopa niski, zgarbiony, ręce jak patyki, długie włosy, okulary. Pamietam, ze zawsze mnie to smieszylo jak siedzielismy w klasie gdy jakis koles 1.90m w wieku 14 lat sie do niego srał, a ten go gasił jak peta XD