Wpis z mikrobloga

@Spring_is_coming: No ale jakie to lewactwo? Przecież kapitalizm nam to zapewnia. Coraz mniej pracujemy a zobaczysz ze za jakieś 20 lat 30 h to będzie norma, a nie 40 h w tygodniu. Tak samo jak to, ze obecnie dzieci nie musza pracowac razem z nami po 16 g dziennie.
@kinesin1000: gdyby zycie polegalo na tym, ze sie robi tylko to, co sprawia ci satyfsakcje to nikt nie robilby rzeczy, ktore sa nieprzyjemne, ale potrzebne dla spoleczenstwa. utrzymujesz sie juz sam?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NonOmnisMoriar:

Nie no Hanna Lis żyje w świecie gdzie faktycznie może robić tyle co nic i oddawać się rozkoszom ziemskim codziennie, a większość ludzi mają przed sobą potężne 50 lat pracy w januszexie i gównoemeryturę.


A ja jem spaghetti i chudnę. Społeczeństwo jest kwita
i co z tego że siedzi w takim świecie? To jej zabiera prawo głosu? Zapracowała na to więc ma, prawdopodobnie miała też dużo szczęścia po drodze ale to nie znaczy że nie może wyśmiać tak absurdalnej opini


@betaTrx: Czy opinia, że chce się świata gdzie nie #!$%@? przez 50 lat na gównoemeryturę to jest absurdalna opinia? Zdaje się, że ta cała Zagulska to ma system wartości, w którym Januszex nie jest
@kinesin1000: ja robie to co lubie i zarabiam kilka srednich w naszym zasranym grajdole (tak, wiem, to i tak #!$%@?), ale ludzie sa leniwi i nie potrafia sie pogodzic z faktem, ze niepowodzenie w zyciu jest czesto (bo nie zawsze) ich wina
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NonOmnisMoriar: "chcę świata w którym praca to po prostu chęć i dodatkowa aktywność, a nie konieczność"

Chyba nadinterpretujesz i mówisz co Ty byś chciał. To zdanie mówi że ona chce świata w którym nikt nie musi pracować w ogóle, a nie że fajnie jakby coś zmieniło się na rynku pracy.