Wpis z mikrobloga

Najbrutalniejsze w blackpill jest to, że jak jesteś brzydki to każdy, ale to każdy będzie cię traktował gorzej. Przykładowo chad celowo obleje sobie twarz wodą z butelki, to każdy powie ale przebojowy, nie jest nudny, przegryw zrobi to samo, to każdy powie, że to jakiś idiota. Normidła sądzą, że dziewczyny nie chcą wiązać się z incelami, bo nie chcą gnić na kanapie, sęk w tym, że robią to z chadami. Chad ponieważ nie musi się starać o kobiety ze względu na atrakcyjność fizyczną na ogół nie ma nic do zaoferowania, nie przeszkadza to kobiecie gnić z takim cały dzień. Gdy z kobieta chad chce coś zrobić, to zawsze jest to zabawne, jak to samo by chciał zrobić przegryw, to kobieta powie, że jest #!$%@?. Gdy facet jest nieatrakcyjny fizycznie to każda jego akcja będzie uchodził za dziwną, creepy itp. Ciężko się z tym pogodzić. Jak wspominam lata szkolne, to to wiele tłumaczy, czemu atrakcyjni koledzy robili głupie rzeczy to dziewczyny się śmiały, a jak ja raz na jakiś czas się odważyłem, to traktowały mnie jak #!$%@?. Gdy podczas lekcji atrakcyjny kolega opowiedział jakiś głupi zboczony kawał, to klasa w śmiech, jak coś podobnego zrobił by nieatrakcyjny facet, to każdy uzna go za dziwaka. Najlepsze co można zrobić to odciąć się od społeczeństwa i żyć po swojemu w izolacji.

#blackpill #redpill #przegryw #incel #chad #chadowezycie #chadstories #mgtow
  • 12
  • Odpowiedz
@RivenBlackPill: z czasem po prostu nie ma sensu przejmować się tymi ludźmi, bo na #!$%@?. Ja mam kontakt może z 3-4 osobami z czasów szkolnych. Izolacja nie ma jakiegoś sensu, ale lepszy byłby zdrowy egoizm. Można dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne bez przejmowania się o to, że ktoś ma ładniejszy ryj i przez to ma łatwiej. Nie wszyscy są zerojedynkowi i da się znaleźć fajne osoby do rozmowy itd.
  • Odpowiedz
@RivenBlackPill To nie zawsze jest kwestia wyglądu. W mojej klasie był typ, który był po prostu creepy, bo biło od niego desperacją i chęcia zaimponowania komukolwiek i tak jak piszesz, to co zrobiłby ktoś inny jako spoko, w jego wykonaniu było żałosne. Co ciekawe wyglądał całkiem normalnie.
Był też inny ziomek, który był mega nieogarnięty, z pryszczatym ryjem, z krzywym nosem, do tego zawsze od niego waliło szlugami, bo nosił zagarowane kiepy
  • Odpowiedz
@RivenBlackPill: tak samo jest w przypadku sądzenia kogoś. Jak ktoś jest atrakcyjny to dosłownie każda różowa go broni mówiąc że on napewno nikogo nie skrzywdził tylko dlatego że ma kwadratową mordę. Nawet gdy są na człowieka grube dowody to ona w to uwierzyć nie potrafi. Raz widziałem taki filmik na którym jakiś dynamiczny Oskarek znęca się nad przegrywem i go poniża popycha obraża, i wszyscy cała klasa się patrza nauczycielka też
  • Odpowiedz
@RivenBlackPill: Oj tak, byczq. Gdyby BP ograniczał się tylko do relacji z kobietami, byłoby pół biedy. Niestety moja asymetryczna morda i upośledzona mowa przypomina o sobie przy każdej okazji. Gnębienie od małego, brak kolegów, a nawet jak idę z ojcem do urzędu czy coś, to pracownik potrafi zapytać się, czy umiem pisać? Ogarniasz? 27 lvl.
  • Odpowiedz