Wpis z mikrobloga

Ktoś orientuje sie co tam sie dzieje na DEVORAN?
Od 2tyg bardzo wzrosły obroty. Zmienił sie FF czy najzwyczajniej spekuła wbiła i kręci emocjami?
#sdf też mocno grzane mimo, ze od początku pandemii wybili od 0,4zł do 5.40 Ktoś to potrafi wyjasnic? Wysiadłem przy 2zł, ale ciekawi co tam sie dzieje. Na szybko zerknałem w ostatni raport a tam r/r +150% a wycena papieru: 13x
Dochodzi jeszcze dodruk akcji ze wzg na przejscie z NC, nie doczytałem czy z prawem poboru i czy oferta bedzie skierowana wyłacznie do drobnych akcjonariuszy. Ktoś cos wie wiecej?
PS:
Vice prezes #autopartner #apr pchnął przed weekendem na górce papierków za prawie ~800k tj, prawie 25% posiadanych :o

#gielda
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@widmo82: sfd to dla mnie fenomen, tym bardziej że ich produkty w porównaniu z takim kfd są gorsze. Obroty też często mizerne wiec pewnie jak ktoś wyjdzie grubszym pakietem może skończyć sie wodospadem.
@widmo82: Zawsze bawią mnie twoje wpisy gdy szukasz logiki na bananie ;) co do SFD, to zainwestowali sporo w marketing ostatnim czasy + wypuszczają sporo nowych ciekawych produktow, co jak widac przełożyło sie tez na wyniki. Kiedys SFD uchodziło tylko za podróbę KFD a teraz maja coraz lepsza renomę wsrod klientów
@widmo82: Widze. Spolke znam od dawna, bo sam kupuje tego typu produkty juz z 10 lat i z tej perspektywy bol moj wpis. Zrobili w ostatnim roku mega przeskok jesli chodzi o produkty i marketing/ambasadorów