Wpis z mikrobloga

1. Bądź #krakow
2. Komuchy budując nową dzielnicę stworzyli 2 pasy ruchu w każdą stronę, mimo, że po Krakowie jeździło wtedy 1000 samochodów.
3. Przychodzi 2021, w Krakowie jest 450 tysięcy samochodów, zlikwiduj prawe pasy i zrób tam parkingi i prawoskręty
4. O jakości drogi nie będą się nawet wypowiadał, przypomina ukraińską M10 do Lwowa z 2011 roku

#polskiedrogi
JohnFairPlay - 1. Bądź #krakow
2. Komuchy budując nową dzielnicę stworzyli 2 pasy ru...

źródło: comment_1618317511ZVGx2b3nM75ryNZlOejbk3.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
jak chcesz coś udowodnić to wskaż osobę która tych kompetencji nie ma


@skorpion666: Przy jednej podwyżce cen biletów usunęli 15 minutowy bilet i zastąpili go droższym 20 minutowym. Argumentując to tym, że w krakowie za 15 minut ciężko gdziekolwiek dojechać. Przy niedawnej podwyżce usunęli ten 20 minutowy i wrzucili 10 minutowy, praktycznie w cenie starego 20 minutowego. Skoro za 15 minut ciężko było gdziekolwiek dojechać, to jaki ma sens wrzucanie 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnFairPlay: "komuchy" budując dzielnice planowali Teligi jako główną drogę która miała się ciągnąć prawie do granicy miasta.
Planów nie zrealizowano - droga urywa się przy pętli tramwajowej. Dalej na miejscu jej planowanego przebiegu stoją domy jednorodzinne.
Tym samym odbywa się na niej znikomy ruch, widziałeś tam kiedyś korek?¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rzuf22: zgadzam się, to absurd. jednak nie pytałem Ciebie, tylko tych którzy najbardziej się pienią. oni nie mają argumentów a prują się jak stare gacie babci Tobi Kinga. Wiem że są ludzie którzy mają wiedzę jak co wygląda, i sam zdaję sobie sprawę z wielu patologii. nie lubię jedynie jak ktoś się pruje albo powtarza jakieś gówno bez znajomości tematu, licząc na gównoplusy
  • Odpowiedz
dlatego od dawna uważałem, że zaoranie warszawy w trakcie ww2 miało pozytywny wpływ na możliwości budowy ulicy. Gdyby tylko rowerkowi patoaktywiści przestali bruździć to dałoby się po warszawie fajnie jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz