Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, czy ktoś z Was używa do pracy Trackballa?

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo prawdopodobnie przy pracy na pół-leżąco powinienem mieć ustawioną płaszczyznę klawiatura/myszka w pochyleniu, a nie poziomo, więc myszka może sobie spadać. Myślałem albo o trackballu albo o dużym touchpadzie. Nie jestem pewien ani co do jednego ani co do drugiego sterowania.

Szukam kogoś, kto ma doświadczenia w pracy z jednym albo drugim rozwiązaniem.

#ergonomia #trackball #touchpad #stanowiskopracy #stanowiskogracza i nie mam pojęcia jakie tagi jeszcze dodać :D
SamiS - Mirki i Mirabelki, czy ktoś z Was używa do pracy Trackballa?

Zastanawiam s...

źródło: comment_1618385466DJifenXHQoEVgkyrybUpV4.jpg

Pobierz
  • 9
@SamiS: otóż to, ja nie przeskakuję jakoś często bo głównie obsługuję się jednak klawiaturą, ale te rysiki są na ogół bardzo lekkie i nie ma problemu żeby je podnieść i na szybko coś przesunąć/kliknąć
@grubypajonk: obawiam się, że u mnie z kolei przeskakiwanie z klawiatury do myszki jest prawie non stop więc to rozwiązanie chwilowo odpada.

@geszue: Jeszcze nie pracuję, dopiero buduję sobie stację. Plan jest na odciążenie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i szyjnym + nogi u góry co przy rodzinnej skłonności do żylaków może być dosyć ważne :)
Kupiłem używany fotel dentystyczny, na dniach będę miał zamontowane monitory i będę testował jak jak